Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

kaanressam23

 
Kayıt : 22 Temmuz 2010
D.Günü : Mart 11, 1969 (48) Balık
 • Dvadtsat vosem panfilovtsev
  Dvadtsat vosem panfilovtsev
 • 13 Reasons Why
  13 Reasons Why
 • Labirent: Ölümcül Kaçış
  Labirent: Ölümcül Kaçış
 • Kayıp Kız
  Kayıp Kız
Son Yorumları
This Is Us (2016)
29 Aralık 2017
- Bizi biz yapan duygularımızdır. Bu dizi sizi duyguların zirvesine taşıyor. İlk üç bölüm hakikaten yıktı geçti. Balık burcu olmamdan herhalde bilmiyorum. Fantastik vurdulu kırdılı olağan dışı şeyler bekliyorsanız hiç izlemeyin. Ancak hayatın gerçeklerini ve onlarla yüzleşmeyi görmek isterseniz on numara bir dizi. Herkes kendinden bir şeyler bulur bu dizide.

- Selam ve sevgilerimle..
Dvadtsat vosem panfilovtsev (2016)
28 Aralık 2017
- Kapıdaki düşman gibi beklentiniz olmasın ama güzel bir film.

- Rusların gözünden ikinci dünya savaşı, rus askerlerin mozaik yapısının duyguları kültürleriyle yoğrulmuş savaş yaşamları çok güzel bir şekilde yansıtılmış.

- İkinci dünya savaşında Hitlere karşı Rusların zaferinin altında yatan gerçekler ne diye hep düşünürdüm. Bu film de bu cevabı birini aldım. Kazak Özbek vs Türki cumhuriyetler müslüman olduklarını gizlemelerine rağmen yine de ruslar ve tabii ki kendi adlarına savaştılar. burdan bahsetmeden geçemiyorum. Türki cumhuriyetler Hitlerin Rusyayı kuşatmasını fırsat bilip ayaklanabilir bağımsızlık ilan edebilir ve hatta Hitler le anlaşabilirlerdi. Ama öyle olmadı. Onlar rusların zalimane rejimine rağmen yinede ihanet etmediler. o savaşlarda ölen bütün soydaşlarımızı minnetle anıyor ruhları şad olsun diyorum.

- filmi izlerken bazen tiyatro izlediğinizi sanıyorsunuz. tiyatro tadında ama ansızın size savaşın soğuk yüzünü gösteriyor. savaş sahneleri çok mükemmel değil ama olsun yine de güzel. özellikle alman askerlerinin vurun bizi geliyoruz demeleri gibi sahneler vardı. patır patır alman askerlerinin döküldüğü başka bir film görmedim. Süperrrrrr
13 Reasons Why (2017)
21 Aralık 2017
- hikaye sürükleyici...ama hep sizi süründürüyor..
- dizinin ilk on bölümünü izledim. sonuç olarak sizlere şunu söylemek isterim. Dizide konu çok yavaş işliyor ve işlenen dramın öyle ahım şahım bir tarafı yok. Yani günlük hayatta daha kötüsünü yaşayanlar var. Hep daha bir dram var mı diyorsun. on bölüm sonunda halen bir parmak bal bekliyor dudaklarım. Lakin sabırla devam ediyorum. Dizinin ekseninde ki karakter tam dayaklık (clay). Kaba tabirle her bölüme "hadi ordan " diyorum.
Devam etmemdeki neden ışığı görmek. Ama saçma sapan kasetleri dinliyor her bölümün sonunda hayal kırıklığı yaşıyorum.
- keşke hiç başlamasaydım diyorum. Yazık oldu zamanıma.çok fazla geriye dönüş işlendiğinden senarist karakterlere ya dayak attırıyor yada bir kazayla yüzlerine iz bırakıyor.
- bugün bitirdim. Sonuç yok. 13 bölümü bir sonuca bağlamamışlar. Size o kadar zaman kaybettirip beklediğiniz cevapları vermiyorlar. Saçma sapan bir dizi. Tamam ergen ebeveyn vs ama bu kadar olmaz ki biz diziyi izlerken hop oturup hop kalkacak şeyler bekliyoruz. Dediğim gibi çevrenizde bile bundan daha dram olaylar varken size sunulan bir intihar etrafında gereksiz diyalog ve angut (clay) bir karakterle can sıkmaktan başka bir şey değil. 13 bölüm sonunda ışığı göremedim.
- bence uzak durun
Dizi Altyazıları
Vikings (16,856) Black Mirror (5,505) The Flash (4,743) Shameless (4,254) Supernatural (2,894) The Big Bang Theory (2,726) The Blacklist (1,478) Star Trek: Discovery (1,410) Knightfall (1,194) Black Lightning (1,185)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018