Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

actor33

 
Kayıt : 19 Nisan 2010
 • Dexter
  Dexter
 • Glee
  Glee
 • Modern Family
  Modern Family
 • Anna Magnani
  Anna Magnani
 • William Hurt
  William Hurt
 • Gene Kelly
  Gene Kelly
 • Bette Davis
  Bette Davis
 • Vivien Leigh
  Vivien Leigh
 • Tavşan Peter
  Tavşan Peter
 • Morvern Callar
  Morvern Callar
 • Cameron Post’a Ters Terapi
  Cameron Post’a Ters Terapi
 • The Rider
  The Rider
 • You Were Never Really Here
  You Were Never Really Here
Son Yorumları
Dag (2012)
18 Kasım 2012
Bir kere fragmanların görevi bir filme gidersek neler göreceğimizi gösteren şeylerdir.Ha yanıltır yanıltmaz o ayrı mevzu.Hiç bir filmi fragmanla tartmamak gerekir.İlk fragmanı ele alalım.Sorunlu er kısa dönem yapacak askere nutuk çekiyor.Milliyetçi sözlerini savurarak kısa dönem askerlik yapanları(ki bu bir hak,aldatma hile falan değil) suçluyor.Ohh güzel tiratımızla insanların milliyetçilik gibi güçlü duygularını avucuma aldım diyen yönetmenimiz kapanışı da bir ölür bin doğar sözüyle bitiriyor.Yok ya!Canım bunlar 90'larda kaldı.O zaman belki Türkiye'nin yüzde 90'ını bu sözle avucunun içine alabilirdin ama şu an ,önceden hiç önemsemeyen insanlar bile artık daha fazla can gitmesin,bir yol,bir çözüm,gençler ölmesin,analar babalar ağlamasın derken sen bir ölür bin doğar diyerek herkesi haboreeeey diye ayaklandıracağını coşturacağını düşünemezsin.O 'bir ölen' tavuk değil çünkü.Ohh insanların milliyetçi duygularını kullanarak film çekim.Vatandaşlık görevi gibi hissedip akın akın salonu dolturtayım.Hem filmime kötü diyemesinler bunu içgüdüsel olarak şehitlerimize hakaret olacağını düşünsünler hem de diğer filmim için yeterli maddi kaynağı sağlayayım.YEMEZLER!
Bu film için en iyi sözü arkapencere.com yazarı Olkan Özyurt son paragrafında söylemiş
http://www.arkapencere.com/
Çanakkale Çocuklari (2012)
03 Ekim 2012
E be kardeşim suç sizde ki gitmiş,para vermiş,zamanınızı harcamış izlemişsiniz filmi. Bana hiç önyargı mönyargı falan demeyin. Sinan Çetin'in nasıl kafada bir insan olduğu,sanata bakış açısını(bir açısı falan olduğunu da sanmıyorum ya),kültürel düzeyini,filmlerinin derinliğini az çok biliyosunuz hala inatla adamın çektiği filmi izliyosunuz. Şimdi diyeceksiniz ki tarihimiz de izlemeyelim mi ıvır zıvır. Sorun da bu işte. Siz gerçekten 1 saniyeliğine bile olsa Sinan Çetin'in Çanakkale Savaşı hakkında söylemek istediği bir şeyler,anlatmak istediği bir hikaye olduğuna inandınız mı? Adamın amacı 'Nefes','Cumhuriyet' vs. gibi filmlerin kazanç getirdiğini görmesi ve pastadan kendi de pay almaya çalışması o kadar. İnsanların milliyetçi duygularını paraya çevirmeye çalışıyo. Sizden rica ediyorum yarın bir gün Mustafa Altıoklar da Kafkas Cephesi'ni falan anlatırsa bu oyunlara gelmeyin. Haa olur da bu ve bunun gibi adamların kafasına piyano düşer ve güzel bir film çekerlerse eleştirilerde görürsünüz. O zaman gidersiniz film kaçmıyor ya.
Hanna (2011)
10 Haziran 2011
Sadece aksiyondan oluşmayan,aynı zamanda bir genç kızın dünyayı keşfedişini gösteren izlenilesi bir film.Cate Blanchett yine her zamanki gibi göründüğü her saniyeyi ele geçiriyor,rol çalıyor.
Film Altyazıları
Red Sparrow (6,542) Den of Thieves (3,009) Maze Runner: The Death Cure (2,681) Hostiles (2,074) Winchester (1,827) A martfüi rém (1,767) Bleeding Steel (1,642) 12 Strong (1,485) The Commuter (1,332) Submergence (676)
Dizi Altyazıları
Westworld (13,132) La casa de papel (8,090) The Big Bang Theory (3,656) Supernatural (3,122) Gotham (3,117) The Terror (2,942) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,861) Arrow (2,169) Fear the Walking Dead (1,620) Vikings (1,527)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018