Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

baser1

 
Kayıt : 23 Mart 2010
 • İyi, Kötü ve Çirkin
  İyi, Kötü ve Çirkin
 • Büyük Hesaplaşma
  Büyük Hesaplaşma
 • Mazisi Olmayan Adam
  Mazisi Olmayan Adam
 • Çizmeli Kedi
  Çizmeli Kedi
 • Hırçın Sevgilim
  Hırçın Sevgilim
 • Shingeki no kyojin
  Shingeki no kyojin
 • Breaking Bad
  Breaking Bad
 • Marco Polo
  Marco Polo
 • Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
  Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
 • Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları
  Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları
 • Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
  Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
 • Kara Şövalye Yükseliyor
  Kara Şövalye Yükseliyor
Son Yorumları
Game of Thrones (2011)
25 Mayıs 2013
Kitapta olan savaş sahnelerini, duelloları göstermeyip, kitapta olmayan erotik sahneleri ilave eden bir zihniyet. Kimse maliyetten bahsetmesin. Savaş sahnelerinin maliyeti varda erotik sahnelerin yok mu? O oyuncular bedavaya mı soyunuyor? Her bölüm en az 10 dakika ileri sarmak durumunda kalıyorum. İnsanlar o kadar genişlemiş ki bu diziyi veya Spartaküs'ü sırf bu sahneler için seyredebiliyor. En yakın arkadaşım bile olsa bu diziyi bir erkekle dahi yan yana izleyemem, utanırım.

Eskiden çizgi filmlere subliminal mesajlar koyarak çocukları erotizme yönlendirmeye çalışırlardı. Artık gizli saklı çalışmıyorlar. Ensest, gay, lezbiyen ne ararsan rahatlıkla koyup sanat adı altında sergiliyorlar. Yani şu dizide erotik sahne tam başlarken sahne değişse, savaş sahnelerini çekmedikleri gibi onu da çekmeseler fakat olduğunu biz bilsek bu dizi izleyici kitlesinden çok mu şey kaybeder?
CM101MMXI Fundamentals (2013)
30 Mart 2013
Cem Yılmaz'ın bundan önceki gösterilerini defalarca izledim, çok keyif aldım.Ama Atalay Demirciyi izledikten sonra üç kez denememe rağmen bir türlü son gösterisini bitiremedim.Her açtığımda on-onbeş dakika tahammül edebildim.Belki de ben seviyeli komedi arıyorumdur bilemiyorum.
Taken 2 (2012)
06 Şubat 2013
Sevgili @KeyserSoz3, kara çarşaf ilk olarak osmanlıda ortaya çıkmıştır. Osmanlı'da sosyete-zengin kesimden olan bayanlar bu kıyafeti halkın arasına karıştıklarında sosyal farklılık göze çarpmasın diye giyerlerdi. Zira Osmanlı'da edep herşeyden önce gelirdi. O dönemde zenginler artık bu şekilde ayırt edilir olmuştu.Yani bahsedilen kara çarşaf zenginliğin ve sosyeteliğin bir sembolüydü. Bizler özümüzü ne kadar yok sayarsak sayalım, geçemedikleri Çanakkale'de bu adamlara köpük partileri de yaptırsak, çok beğendikleri egede akdenizde çıplaklar kampı da kursak bu adamlar bizi yine kara çarşaflı ve sarıklı göstereceklerdir.Ben kara çarşafa veya sarıklı amcalardan çok polis arabalarına takıldım. Çünkü ülkemizde kara çarşaf hala var ve bunu doğru bulan binlerce insan var ama filmdeki polis arabalarını kullanan bir Türkiye Cumhuriyeti yok. Lütfen olayları değerlendirirken tarihimizi bir kalemde silip atmayalım.Bizi kara çarşaf ne yüceltir ne yerin dibine sokar ama en büyük eksiğimiz olan "hoşgörüyü" bulursak işte o zaman çok rahat yükseliriz.
Dizi Altyazıları
Westworld (17,583) La casa de papel (3,217) Into the Badlands (2,577) Supernatural (2,218) Krypton (2,079) Legion (1,993) Fear the Walking Dead (1,831) Gotham (1,584) The Big Bang Theory (1,560) The Flash (1,485)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018