Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

barokt

 
Kayıt : 17 Kasım 2009
 • Schindler'in Listesi
  Schindler'in Listesi
 • Oyuncak Hikayesi 3
  Oyuncak Hikayesi 3
 • Ucuz Roman
  Ucuz Roman
 • İyi, Kötü ve Çirkin
  İyi, Kötü ve Çirkin
 • Baba 2
  Baba 2
Son Yorumları
Extortion (2017)
01 Temmuz 2017
Vaktinize yazık yazan yöneten aynı kişi kim bilmiyorum ama Karayiplerde tatil yaparken arada bir de film çekeyim demiş kamerayı eline alıp Karayip belgeseli falan çekseydi keşke belki bir iki enteresan görüntü yakalardı. Paraya bütçeye yazık.
Time Lapse (2014)
14 Haziran 2015
Acemi filmi senarist yönetmen oyuncular herkes acemi. Sonradan düşündüm niye olmamış diye tekrar bulduğum sonuç tam da bu, filmdeki herkes acemi.
Time Lapse (2014)
05 Haziran 2015
Rezaletin son perdesi. Daha önce girip de bir film için yorum yazmamıştım ama biraz aklı olan ve onu kullanmasını seven arkadaşlar lütfen uzak durun ve sakın burada yazan iyi yorumlara aldanmayın.
Sürprizbozan: Göster
hayatımda gördüğüm en insanı aptal yerine koyan ve sinir bozucu filmdir bu. Bir film kötü olabilir bunu anlarım ama bazı filmler vardır ki sizi aptal yerine koyup canınızı sıkar işte bu onlardan biri...
Sürprizbozan: Göster
Bunun paralel evrenle falan da bir alakası yok eğer olsaydı en azından filmin bir yerinde bundan bahseden bir diyalog vs. olurdu.Eskiden twilight zone vardı dizi halinde ironik olduğunu bilirdik ve ona göre izler eğlenirdik gerilirdik korkardık vs. içerisinde güzel bir ironi barındırırdı bu diziler ve bu çok güzel bir hoşluk katardı. Bu kısa dizilerin konularından birini alıp uzun metrajlı bir film yapmışlar ve film uzun olmasına rağmen içerisinde ironinin, düşüncenin, oyunculuğun, mantığın zerresi yok.Tavsiye etmeyin bunu arkadaşlar lütfen yapmayın ne anladınızda tavsiye ediyorsunuz. Sanat filmi değil ki bu bilim kurgu filmi nasıl mantık aramadan seyrediyorsunuz anlamıyorum.
Adı üzerinde bilim gerçeklerden bahseder mantıktan bahseder, bilim kurguda bu gerçeklerin az da olsa birleştirilerek ilginç hale getirilmesini sağlar ortada merak uyandırabilecek bir bilgi yoksa bilimde olmaz kurgu da olmaz sadece saçmalığın yüceltilmesi olur. Kusmak çıkartmak istiyorum bu izlediklerimi beynimden. Notta vermeyeceğim çünkü sıfır yok en az bir var Gülücük
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018