Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

kardanadammuhittin

 
Kayıt : 26 Ekim 2009
 • The Fluffy Movie: Unity Through Laughter
  The Fluffy Movie: Unity Through Laughter
 • Captain Fantastic
  Captain Fantastic
 • Mascots
  Mascots
 • Serçeler
  Serçeler
 • El jorobado de la Morgue
  El jorobado de la Morgue
Son Yorumları
Davitelj protiv davitelja (1984)
23 Ekim 2016
enteresan bir yugoslav filmi. korku filmi gigi değil de daha çok korku filmi parodisi gibi. birçok psycho göndermesi mevcut filmde. 1984 yapımı olmasına rağmen çok daha eski görünüyor film. teknik yetersizlikleri filmin kalitesini çok fazla etkilememiş. filmin yapısına, mizahına kapılıp bir çırpıda filmi tamamlıyorsunuz.
7/10
White Zombie (1932)
20 Ekim 2016
ilk zombi filmi. zombiler de romero'nun zombilerinden çok daha farklı. tek benzerlik ölülerin dirilmesi. bela lugosi bu filmde de kilit bir rolde karşımızda. senaryo vasat, zombi alt türünün ilk örneğini merak edenler çok beklenti içine girmeden izleyebilirler.
5/10
Wizards (1977)
18 Ekim 2016
iyiyle kötünün binlerce yıllık savaşı birçok milletin birçok mitolojik yaratığın kıyısından köşesinden dahil olduğu bir senaryoyla karşımızda. ralph bakshi fritz the cat ve lord of the rings gibi animasyon filmlerle tanınan kült bir yönetmen zaten. bu yüzden de disney ve hollywoood stilinden bayağı uzak bir animasyon olmuş wizards. kötülüğün esin kaynağı olarak hitler'i göstermesi ve bunu belgesel görüntülerle desteklemesi filmi daha da enteresan kılıyor.
6/10
Türkçe Altyazı © 2007 - 2016