Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Na[TR]e

 
Kayıt : 28 Eylül 2009
 • Lastik
  Lastik
 • Salma Hayek
  Salma Hayek
 • Eva Mendes
  Eva Mendes
 • Zamanın Ötesinde
  Zamanın Ötesinde
 • Labirent: Ölümcül Kaçış
  Labirent: Ölümcül Kaçış
 • Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları
  Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları
 • Hızlı ve Öfkeli 6
  Hızlı ve Öfkeli 6
 • Ölüm Defteri
  Ölüm Defteri
Son Yorumları
Predestination (2014)
21 Aralık 2014
Epeydir film izleme fırsatım olmamıştı. Bu film izledikten sonra bir süre daha izleyemem heralde .
beynimde
Sürprizbozan: Göster

böyle bi etki bıraktı. Tamam ya çözdüm ben bu olayı derken aslında olay daha yeni başlıyor. Düşünmenize fırsat kalmadan kendinizi kısır döngü içinde buluyorsunuz. Bence uyumadan önce izlemeyin derim.
Paradoksu çözümlemek sizi uykunuzdan edebilir.
Wreck-It Ralph (2012)
27 Şubat 2013
Gayet keyifli güzel bir animasyon olmuş.. 90 larda çocuk olup sevmeyecek biri zor bulunur.. (oyun salonuna yeni bir oyun gelince sırada beklediğimiz ,birimizin joystick diğerimizin tuşlara basarak iki kişi oynama çalışmamız .. jetona tel bağlama vs.. Ralph oyunun hiç oynadım ama bi street figther bi final fight hagar Gülücük bi Metal Slug tsubasa,Punisher mortal kombat .. adı hatılamayadım bir sürü oyun bi futbol oyunu vardı her ülkenin kendine özel bi şut özelliği vardı Gülücük biraz daha japon oyunlarınada yer verilseydi iyi olurdu.
Steins;Gate (2011)
18 Ocak 2013
Tek solukla izlediğim bir anime kesinlikle, izlediğimiz milyon dolarlık filmlerden bile üst seviye senaryosu ,bir kelebek etkisi tadındaki kurgusu insan üzerinde etkisi büyk. Hayalgücünüzü sürekli zorlamaya devam ederken kendinizi binbir düşünceden ve hayallerden alıkoyamıyorsunuz. Hem eğlen,hem şaşır,hem gül,hem düşün,hem ağla işte bu anime her duyumuza hitap ediyor.. Anime severler için birşey söylemeye gerek yok bile. Ama anime izlemeyenler için bile kesinlikle izlemesi gereken bir yapım. Karakterler de ayrı güzellikte (Mayuri ; durtduru İzleyen,izlettirin,hatır koyun,gönül koyun,para koyun izlettirin kısacası benim hoşuma gitti.
Dizi Altyazıları
La casa de papel (12,457) The X Files (3,015) Vikings (2,256) Gotham (1,873) Legends of Tomorrow (1,667) The Flash (1,546) Black Mirror (1,461) Krypton (1,460) The Crossing (1,266) Timeless (1,210)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018