Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

mkolacan

 
Kayıt : 02 Eylül 2009
Şehir : Alanya
İlgi alanları : Tarih-Savunma Havacılık
 • Keskin Nişancı
  Keskin Nişancı
 • İtiraf: Bölüm 2
  İtiraf: Bölüm 2
 • İtiraf: Bölüm 1
  İtiraf: Bölüm 1
 • Çılgın Haber Ekibi
  Çılgın Haber Ekibi
 • Son Kalan
  Son Kalan
Son Yorumları
Westworld (2016)
17 Ekim 2016
Bu kadar bol keseden yüksek puanı haketmiyor.Diziseverler çok cömert ve çok aceleci davranmışlar.Konu güzel ve enteresan fakat gerisi çok zayıf oyunculuklar kurgu vs.İlk üç bölüm aslında aynı bölümün bitmez tükenmez tekrarı gibi aynı yerde patinaj.Belli ki konuyu sündürmekten medet uman bir dizi.İstikbali yok.Eğer bir mucize ile düzelmezse tabi.Yorum yazanlar lütfen bu kadar romantik olmayın bu kadar birşeyi abartmayın sakin olun biraz bir kere de insanları yanlış yönlendirmeyin.
Better Call Saul (2015)
16 Mart 2016
BCS birinci sezonunda olağanüstü başarılı hatta bir başyapıt namzeti diziydi.İkinci sezon maalesef birinci sezonun kredisiyle ilerleyerek ve her geçen bölüm daha da vasatlaşarak Breaking Bad'den alıp yukarıya taşıdığı mirası eritiyor.Bir an evvel, çok geç olmadan toparlanmasını diliyorum.Eğer şu ikinci sezon birinci sezon olsa idi, sizi samimiyetimle temin ediyorum bugün puan 9.1 değil 7 olurdu.
War & Peace (2016)
25 Ocak 2016
Ayıptır yahu.Hiç mi açıp ansiklopediye bakmadınız,hiç mi daha evvel çekilmiş diğer Savaş ve Barış versiyonlarını izlemediniz,hiç mi tarih bilginiz yok, hadi tarih danışmanınız kara cahil,internetiniz de mi yok açıp wikipedi'ye bakamadınız.Aleksandr Pavloviç (Çar I.Aleksander) sarışın mavi gözlüdür.Saçları o genç yaşına rağmen özellikle önlerinden seyrektir.Filistinli gibi esmer birini,her tarafından kıl fışkıran birini İmparator Aleksandr diye oynatmak saygısızlığın en önde geleni değil mi? Turgut Özal rolü için Kıvanç Tatlıtuğ oynatılır mı örneğin? Rezalet.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2016