Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

XaRi

 
Kayıt : 31 Temmuz 2009
 • Elim Belim Bağlı
  Elim Belim Bağlı
 • Cesur Yürek
  Cesur Yürek
 • Spartaküs: Kan ve Kum
  Spartaküs: Kan ve Kum
 • Elim Belim Bağlı
  Elim Belim Bağlı
 • Çılgın Kalabalıktan Uzak
  Çılgın Kalabalıktan Uzak
 • Yıldızlararası
  Yıldızlararası
 • Çılgın Max: Öfkeli Yollar
  Çılgın Max: Öfkeli Yollar
 • Jurassic Park 4
  Jurassic Park 4
Son Yorumları
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
15 Aralık 2012
öncelikle filmi "yüzüklerin efendisi" üçlemesi ile karşılaştırma gereksinimine girmemek gerekiyor. "hobbit" üçlemesi ilk filmden itibaren, "yüzüklerin efendisi" üçlemesinin hangi olaylar sonucunda ortaya çıktığını da içinde barındırarak bilbo baggins'in geçmişinde sakladığı gerçekleri bizlere sunuyor.

yönetmenimiz ve prodüksiyon ekibi yine iyi bir iş çıkarmış. bunda "yüzüklerin efendisi" üçlemesi ve o üçlemeden kullandıkları "joker"ler de etkili olmuş.

kitabı okuyan bazı arkadaşlar eksik ve fazlalıklar olduğunu söylüyor. ben, kitabı okumayan biri olarak bunun normal karşılanması kanaatindeyim. nitekim, "2.baskı" da bir önceki kitaptan üç-beş kelime dahi olsa farklılıklar bulabilirsiniz.

"yüzüklerin efendisi" üçlemesini izleyenlerin muhakkak kaçırmamasını tavsiye ederim. yalnız, "hobbit" üçlemesinin "yüzüklerin efendisi" üçlemesinin altında kalacağını unutmadan..

iyi seyirler diliyorum Bay Bay
Ironclad (2011)
24 Temmuz 2011
benim gibi bir ortaçağ fanatiğini bile filmin sonuç bölümüne doğru filmden koparıp izlememeye sevk eden bir film. Konu ve dövüş sahneleri gayet doyurucu fakat senaryoya bir söz söylemiyorum.

Beklentisiz izlenebilir..

5,5 / 10
The Twilight Saga: New Moon (2009)
23 Kasım 2009
Aynaya nasıl bakarsanız öyle bir surat görürsünüz.

Filme gelirsek, seri bir film olduğu için dizi modunda izlemeniz filmden alacağınız zevki doruklara ulaştıracaktır. Serinin 2. kitabı olarak bir ara geçiş konusu hakimdi ve bunu da sinemaya güzelce uyarlamışlar.

Filmi belirttiğim kafa yapısında izlerseniz, 10 üzerinden 7'yi hakettiğini göreceksiniz.

İyi seyirler..
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018