Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

TheDeadlock

 
Kayıt : 16 Haziran 2009
Son Yorumları
Lost (2004)
Dün
İzlendiği zaman zarfında amerikan medyasının şişirdiği üstüne yüzlerce teorilerin olduğu mükemmel bir filmden mükemmel bir yapıttan bir başyapıttan bahsediliyordu. Film son bölümü olmasaydı belki yine efsane dizi olarak kalacaktı çünkü sonu için herkes farklı teoriler üretecekti. Fakat...

Giriş Gelişme Sonuç üçlüsünü 3 kelime ile anlatacak olursak;
Merak - Bilim Kurgu - Hayal Kırıklığı

Sırayla;
Sürprizbozan: Göster
Narcos (2015)
16 Eylül 2017
Narcos Pablo Escobar odaklı değil uyuşturucu odaklı bir film. O yüzden filmi devam ettirmelerine birşey diyemeyiz. Ancak 3. sezon 1. sezon olsaydı bu dizi kesinlikle tutmazdı. Hatta şunu söylemeden olmaz Pablo Escobar'ı canlandıran oyuncu Wagner Moura olmasaydı bu dizi yine tutmazdı. Cici kurtarıcı amerika profilinin dışında gerçeğe çok yakın hikayesine uydurulabilecek en iyi senaryo ile çok iyi 2 sezon izledik. Arşivlerde 2 sezon kalacak 3. sezon olmayacak.
Oz (1997)
13 Eylül 2017
Aslında başta şunu söylemek gerekiyor. Film yorumları genellikle beğenen insanlar tarafından yazılıyor. Buda objektif analizli yorumların dikkate alınmasını engelliyor. Milyonlarca film izlemek gibi bir imkanımız olmadığı için yorumları okuyup ona göre film izlemek zorundayız. Bu yüzden genellikle olumsuz yorumlara daha çok dikkat ediyorum. Moderatörlerinde filmi eleştirenlere yasaklama getirmek yerine önem vermesini ufak tefek hatalarını uyararak düzeltmelerini istemelerini bekliyorum. Filme gelecek olursak artı eksi yönleri:
Sürprizbozan: Göster

Kısacası film sert, aşırı, edepsiz vs, çok iyi oyunculuklardan dolayı izleyiciyi çok iyi etkileyen, gerçekçi olduğu kadar reytinglere önem veren konuları olan, sanıldığının aksine 7,5 puanın üstüne çıkamayacak izlenmezse hiçbirşey kaybedilmeyecek bir dizi. Söylenenin aksine çok daha iyi diziler var. Çünkü bu dizi çok iyi bir dizi değil. Sadece iyi bir dizi.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017