Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

FederaL

 
Kayıt : 29 Mayıs 2009
D.Günü : Haziran 19, 1992 (25) İkizler
 • Jon Cryer
  Jon Cryer
 • Natalie Portman
  Natalie Portman
 • Rachel Weisz
  Rachel Weisz
 • Chris Hemsworth
  Chris Hemsworth
 • Zach Galifianakis
  Zach Galifianakis
 • Deadpool 2
  Deadpool 2
 • Bright
  Bright
 • Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı - Bölüm 1
  Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı - Bölüm 1
 • Yok Oluş
  Yok Oluş
 • Stranger Things
  Stranger Things
Son Yorumları
Küçük yaştan bu yana benim gibi JR.Tolkien ve Peter Jackson imzal yapımların fanı olan kişilerin de tastikleyeceği üzere , kitaplar günümüzden 60-70 yıl önce yazılmıs kitaplar. O zamanın hayal gücü 2014 yılında bize büyük bir keyif veriyor. Bu hayal gücüne yön veren , yeryer eklemeler yeryer çıkartmalar yapan PeterJackson yine güzel bir iş çıkartmış.
Sürprizbozan: Göster

Neydi ne oldu ? Halbuki aynı ekip Kralın dönüşü filminde hiç bir soru işareti bırakmadan bitirmişti. Bu tip serileri destansı kılan finalleridir. Savaş bittikten sonra hadi gidin demek yakışmadı. 5 senedir bu filmi bekliyordum.... Filmde uyuz olduğum nokta ise ; şu göl halkı kasabasının efendisinin eski uşağına bukadar çok rol verilmesi .. Adam neredeyse başroldü. Ve gerçekten hesapladım , tüm oyunculardan daha fazla repliği vardı.. Cüce ekibindekilerin ise 0 replikleri vardı. Umarım bu filmin çok fazla sayıdaki eksikleri extented edition yayımlanınca giderilir. Bu filme 10/10 verebilmem için en az 45 dakikalık ek sürede gerçekten birşeyler görmem lazım...
The Grand Budapest Hotel (2014)
20 Temmuz 2014
İnsanlarımız emek harcanan , efekt olmayan , vurdu kırdı olmayan doğa üstü olaylar içermeyen şeylere tahammül etmekten öyle uzak ki , bundan yıllar önceyi konu alan savaş ortamında dahi insanların içinde ki güzellikleri kaybetmedikleri güzel bir ilişki yumağını konu alan bu dinlendirici filme bile hakarete varan yorumlar getiriyor. İşin ilginç tarafı bu kişilere sorsan , "ooo ben çok film izlerim , sinemadan en iyi ben anlarım " diyenlerdir..

Aldığı puanı sonuna kadar hak eden , acaba izlesem mi diye düşünen herkesin izlemesini tavsiye ederim. Nihayetinde unutmayalım ki bizler , NURİ BİLGE olmasaydı dünya sinema endüstrisinde yeri olmayan bir ırkız . Bu işi bilenlerede 1 miktar saygı duyalım.
Black Sails (2014)
17 Şubat 2014
Sanki tüm o mekanlar , gemiler gerçekmiş gibi ... Başarılı çekim yapan bir ekip. Senaryosu da kuvvetli. Casting hoş. Kesinlikle izlenir tavsiyesi yapmaktan çekinmiyorum Exclamation
Dizi Altyazıları
Westworld (10,564) The Flash (3,941) La casa de papel (3,743) The 100 (3,738) Legion (3,139) Supernatural (2,216) Fear the Walking Dead (2,129) Krypton (1,996) Into the Badlands (1,902) The Big Bang Theory (1,729)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018