Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

CeLLO.

 
Kayıt : 03 Mayıs 2009
 • 12 Yıllık Esaret
  12 Yıllık Esaret
 • Kaçış Planı
  Kaçış Planı
 • Düzenbaz
  Düzenbaz
 • Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak
  Açlık Oyunları 2:
 • Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı
  Walter Mitty'nin Gizli
 • Barry Seal: Kaçakçı
  Barry Seal: Kaçakçı
 • Suikastçı
  Suikastçı
 • Justice League: Adalet Birliği
  Justice League: Adalet Birliği
 • Wonder Woman
  Wonder Woman
 • Arabalar 2
  Arabalar 2
Son Yorumları
Thor: Ragnarok (2017)
08 Kasım 2017
Guardians of the Galaxy tadında Thor filmi olmuş kesinlikle çok keyifli. Espirileri abartı bulanlar olmuş, ben onlardan değilim. Renkli marvel dünyasını zaten böyle.

realdark86'nın da dediği gibi, imkanınız varsa da kesinlikle IMAX 3D izlenmeli. Filmde kullanılan 3D teknolojisi o kadar iyi, derinlik hissiyatı o kadar başarılıki, bazı sahnelerin içindeymişsiniz gibi hissettiriyor. Belki çok iddialı gelebilir ama şimdiye kadar izleyeceğiniz en başarılı 3D deneyimi olmaya aday. Bu dalda kesin bir ödül almasını bekliyorum.

Amaç başarılı görsel efektler ve bunun yanında gününüzü keyiflendirecek bir film izlemekse eğer sinemaya vereceğiniz parayı kuruşuna kadar hakeden bir yapım olmuş.
Boyka: Undisputed IV (2016)
04 Ağustos 2017
Sadece dövüş sahnelerini sardırıp izleseniz yeterli, gerçekten dövüş sahneleri başarılı, filmin geri kalanını izlemeseniz de, inanın bir kaybınız olmaz. Berbat bir senaryo ve saçma sapan bir kurguya sahip çünkü. Malzeme güzel yemek kötü.
Umarım şu adamdaki ışığı parlatacak usta bir yapımcı elinden tutar da inşallah, usta işi yapımlarda izleyebiliriz Scott Adkins abimizi.
Baby Driver (2017)
12 Temmuz 2017
Öncelikle çok yüksek beklentisi olanlar, biraz düşürün beklentiyi. Karşınızda tertemiz bir yapım var, tek eksisi ise senaryonun bu yapımın ve bu kadronun yanında biraz sığ kalmış olması. En azından baş karakterler seyirciye biraz daha detaylı anlatılabilirdi diye düşünüyorum. Güzel tarafları ise aşırı abartılı araç sahnelerden uzak tam tadında bir yapım. Böylesi daha iyi, en azından izlerken hadi lan ordan, yok artık diye zerzenişlerde bulunmayıp aksiyonundan keyif alıyorsunuz. Özellikle müziklere bayılacaksınız hepsi birbirinden kaliteli özenle seçilmiş.
Film Altyazıları
The Foreigner (8,910) The Mountain Between Us (5,534) Flatliners (5,434) Beyond Skyline (3,698) Stronger (3,646) Dunkirk (3,520) It (2,944) American Made (2,385) Kingsman: The Golden Circle (2,152) Victoria & Abdul (1,835)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017