Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

CeLLO.

 
Kayıt : 03 Mayıs 2009
 • 12 Yıllık Esaret
  12 Yıllık Esaret
 • Kaçış Planı
  Kaçış Planı
 • Düzenbaz
  Düzenbaz
 • Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak
  Açlık Oyunları 2:
 • Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı
  Walter Mitty'nin Gizli
 • Suyun Sesi
  Suyun Sesi
 • Kara Panter
  Kara Panter
 • Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı - Bölüm 1
  Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı - Bölüm 1
 • Ejderin Doğuşu
  Ejderin Doğuşu
 • Star Wars: Son Jedi
  Star Wars: Son Jedi
Son Yorumları
Ölümlü Dünya (2018)
30 Ocak 2018
Genelde fragman izlemem, tadını bozuyor filmin çoğu zaman yada beklentiyi gereksiz yükseltiyor. O yüzden de kadroyu tam bilmediğimden film başlarken İbrahim Büyükak sandım Feyyaz Yiğit'i. Kim bu ya dedim, keşke dedim ibo olsaymış. Demez olaymışım, filmin en çok güldüren karakterlerinden biri oldu. Doğu Demirkol'un ise çok farklı bi mizahi yapısı var, bilemiyorum boşa konuştuğu sahnelerde bile bi yerden sonra kahkaha atasım geldi adam doğal komik.

Ali Atay'dan harika kadro seçimiyle başarılı bir iş çıkmış, gidip sinemada izlemeye gerçekten değer. Umarım yükseltiği çıtayı düşürmeyecek bir devam filmi gelir.
Thor: Ragnarok (2017)
08 Kasım 2017
Guardians of the Galaxy tadında Thor filmi olmuş kesinlikle çok keyifli. Espirileri abartı bulanlar olmuş, ben onlardan değilim. Renkli marvel dünyasını zaten böyle.

realdark86'nın da dediği gibi, imkanınız varsa da kesinlikle IMAX 3D izlenmeli. Filmde kullanılan 3D teknolojisi o kadar iyi, derinlik hissiyatı o kadar başarılıki, bazı sahnelerin içindeymişsiniz gibi hissettiriyor. Belki çok iddialı gelebilir ama şimdiye kadar izleyeceğiniz en başarılı 3D deneyimi olmaya aday. Bu dalda kesin bir ödül almasını bekliyorum.

Amaç başarılı görsel efektler ve bunun yanında gününüzü keyiflendirecek bir film izlemekse eğer sinemaya vereceğiniz parayı kuruşuna kadar hakeden bir yapım olmuş.
Boyka: Undisputed IV (2016)
04 Ağustos 2017
Sadece dövüş sahnelerini sardırıp izleseniz yeterli, gerçekten dövüş sahneleri başarılı, filmin geri kalanını izlemeseniz de, inanın bir kaybınız olmaz. Berbat bir senaryo ve saçma sapan bir kurguya sahip çünkü. Malzeme güzel yemek kötü.
Umarım şu adamdaki ışığı parlatacak usta bir yapımcı elinden tutar da inşallah, usta işi yapımlarda izleyebiliriz Scott Adkins abimizi.
Dizi Altyazıları
Westworld (17,485) La casa de papel (3,934) Supernatural (3,391) Into the Badlands (2,463) Krypton (2,223) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,197) Gotham (2,181) The Big Bang Theory (1,772) Arrow (1,727) Lucifer (1,682)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018