Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

erpheus

 
Kayıt : 01 Mayıs 2009
D.Günü : Eylül 05, 1984 (33) Başak
 • Emmy Rossum
  Emmy Rossum
 • Dracula: Başlangıç
  Dracula: Başlangıç
 • Zor Biraderler
  Zor Biraderler
 • Kaptan Amerika: Kış Askeri
  Kaptan Amerika: Kış Askeri
 • 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi
  300: Bir İmparatorluğun Yükselişi
 • Oyun
  Oyun
Son Yorumları
Ride Along (2014)
18 Nisan 2014
Bazen bir filmi izlemeye karar verdiğinizde bir de o filmle ilgili biraz da olsa ön yargı sahibiyseniz , filmin hemen sizi etkilemesini bekleyebiliyorsunuz.Bu film benim için böyleydi.Bence kötü bir Bad Boys esinlemesi olmuş.Filmde komedi namına ben pek bir şey bulamadım , aksiyon vs. zaten beklemiyordum , olanı da doyurucu değildi.Çerezlik dediğimiz kategoriye ait , vaktiniz var (bolca ve boş) izleyin derim. Saygılar

5/10
Bu tarz filmlerde , yani süper kahraman filmlerinde ikincilerin ilk filmlere göre daha iyi olmasını ben normal buluyorum.Çünkü çoğu kişi Marvel Universe'e aşina değil , süper kahramanları , onların hikayelerini ya da yeteneklerini tam olarak bilemiyor olabilirler , o yüzden ilk filmler her zaman bir ısınma , antreman şeklinde oluyor.

Winter Soldier benim beklentilerimin de üstünde olmuş , özellikle dövüş sahneleri herhalde tüm Marvel serisinin en iyisi diyebilirim.Bu sahnelere yönelik çalışmalar zaten Avengers'ta Thor ve Ironman'le başlayarak adım adım daha da öteye gidecektir diye düşünüyorum.

Benim puanım 7 / 10

Sürprizbozan: Göster
300: Rise of an Empire (2014)
24 Mart 2014
Öncelikle yanlışım ya da eksiğim var ise düzeltin lütfen ancak burada bile (İstanbul) çok fazla seçenek ve şans yok insanlar Türkiye genelinde vizyona giren bu tarz filmleri nasıl tam hakkını vererek yani IMAX kalitesinde izleyebilirler ? Benim bildiğim kadarıyla burada Marmara Forum'da ve İstinye Park'ta IMAX film izleyebiliyoruz , sanırım bir sinema daha var ancak adını hatırlayamıyorum.

Filmi yakın olduğu için Nişantaşı City's de izlemek istedim , 3D bile değilmiş bırakın IMAX şansını..

Filme gelecek olursak Gerard Butler gitmiş yerine Eva Green gelmiş , benim için yeterliydi.Sinemada ne yazık ki Amerika standartlarında bile kadınlar ve aksiyon bir araya geldiği zaman bence çıtayı çok yüksek tutmuyorlar.Sanki aksiyon erkeklerin , dram vs. kadınların gibi bir durum oluşuyor.Eva Green'in aksiyon sahneleri gayet iyiydi.

Benim filme notum 7/10. İzlemek için gittiğimiz her şey filmde vardı.Devam filmleri çoğu zaman ilk filmin tadına olmaz , filmi 300 ile kıyaslayarak izlerseniz muhtemelen beğenmeyeceksiniz ancak objektif olarak bakarsanız notu 6-7'den aşağı da düşmez. Saygılar
Dizi Altyazıları
Westworld (7,565) Supernatural (5,676) The 100 (4,277) La casa de papel (4,164) The Flash (4,096) Legion (2,882) Arrow (2,790) Gotham (2,786) The Expanse (2,510) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,494)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018