Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

MrSoreas

 
Kayıt : 19 Nisan 2009
 • Quentin Tarantino
  Quentin Tarantino
 • Al Pacino
  Al Pacino
 • Christopher Nolan
  Christopher Nolan
 • Daniel Day-Lewis
  Daniel Day-Lewis
 • Johnny Depp
  Johnny Depp
 • Galaksinin Koruyucuları
  Galaksinin Koruyucuları
 • Prenses Mononoke
  Prenses Mononoke
 • Ateş Böceklerinin Mezarı
  Ateş Böceklerinin Mezarı
 • Zafer Yolları
  Zafer Yolları
 • Cennet Sineması
  Cennet Sineması
Son Yorumları
Fargo (2014)
09 Aralık 2015
Site içerisinde bir çok kişi dizinin gerçek olaylardan yola çıkılarak ele alındığını söylüyor. Diziyi bende severek izliyorum gerçekten kaliteli bir yapım ancak yanlışım varsa lütfen düzeltin, Coen Kardeşlerin bir kaç röportajını izlemiş ve dizi hakkında geçen sene bir kaç inceleme makalesi okumuş birisi olarak söylemeliyim ki dizideki senaryo kurgudur. Bir çok kişi bu durumu bilmesine rağmen yorumlarda pek ifade edilmemiş. ''Bu gerçek bir hikayedir. Bu filmde anlatılan olaylar Minnesota’da yaşanmıştır. Geride kalanların isteği doğrultusunda isimler değiştirilmiştir. Ölenlere saygıdan dolayı, diğer her şey gerçekleştiği gibi anlatılmıştır.'' ifadesi, Joel Coen'in "Gerçeğe bağlılık ile çok ilgilenmedik. Temel olaylar gerçek vakalara dayanıyor ama karakterler tamamıyla kurgulandı. Eğer seyirci bir şeyin gerçek olaylara dayandığına inanırsa, aksi takdirde kabullenmeyeceği şeyleri yapabilmeye başlarsınız." sözüyle de net bir şekilde yalanlanmıştır ve ''Temel olaylar gerçek vakalara dayanıyor'' derken de Minnesota'da yaşanan vakalardan değil, herhangi bir yerde ve bir zamanda meydana gelmiş vakalardan bahsettiği de ne yazık ki bilinmektedir. Geçen sene bunları ilk okuduğumda bende üzülmüş ve kızmıştım ancak yine de sizlere bunu aktarmak istedim.
Sürprizbozan: Göster
Relatos salvajes (2014)
06 Haziran 2015
''Asabiyim Ben'', ''Yılın En Eğlenceli Filmi'', ''Herkes Kontrolünü Kaybedebilir.'' Allah aşkına hangi insan böyle bir şaheseri bu şekilde afişe sunabilir? Bu mudur satış düşüncesi? Ancak biz bu filmi böyle izletiriz mi diyorsunuz? Nedir bu anlam veremiyorum gerçekten. Asabi olan benim, film değil arkadaşlar. Film bir harika, gerçekten muazzam. Hatta öyle güzel ki afişe sunan kişileri bile eleştirmiş filmde sistemin kölesi olmuşlar derken aklımdan geçirmedim değil bu pazarlama dahilerini ve çok kızdım gerçekten böyle bir emeğe bu şekilde saygısızlık yapılmasına.
Vikings (2013)
05 Ocak 2014
''Breaking Bad'ten sonra başka bir diziye daha başlamayacağım artık, Game of Thrones' u beklerim'' diyordum ama dizi gerçekten çok hoş bu türün fazlasıyla meraklı birisi olduğum için hoş gelmiş olabilir belki ama öyle güzel bi soundtrackı var ki her bölümün başında ilerletmeden dinliyorum son ses. Ve konu örgüsü çok sağlam kurulmuş böyle güzel görselliklerin arasında birde tarih kokusu alıyorsunuz, Vikingleri öğreniyorsunuz hatta bazen onların arasında kendinizi buluyorsunuz. Kesinlikle izlenir takdire şayan çok iyi bir dizi Exclamation
Dizi Altyazıları
Westworld (5,874) The Expanse (3,090) The 100 (2,787) La casa de papel (2,058) Colony (1,822) The Crossing (1,589) Luke Cage (1,452) Genius (1,283) 12 Monkeys (1,153) Vikings (1,116)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018