Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

luke38

 
Kayıt : 04 Aralık 2008
D.Günü : Nisan 11, 1972 (45) Koç
 • Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı
  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı
 • Aramızdaki Sözler
  Aramızdaki Sözler
 • Wonderful Nightmare
  Wonderful Nightmare
 • Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı
  Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı
 • Bright
  Bright
Son Yorumları
Wonderful Nightmare (2015)
14 Ocak 2018
Başlangıcından itibaren nicholas cage abimizin defalarca seyrettiğim "The Family Man" filmini anımsatan (sanırım uyarlama yaptılar, çünki benzerlik yadsınamaz derecede) konusuna sahip, güzel ve duygusal bir film olmuş. Kore filmlerine pek aşina değilim ama seyretmek hoşuma gitti. Aile yapısının ne kadar önemli olduğunu, mutluluğun aslında paraya ve güce bağlı bir öğe olmadığını gözümüze sokan bir yapım. Seyretmediyseniz, lütfen seyredin. Mümkünse önce nicholas cage'in filmini sonra bunu. Herkese ailesiyle mutlu bir ömür dilerim. Elbetteki ana fikir "yalnızlık ALLAH'a mahsustur". İyi seyirler.
Bright (2017)
23 Aralık 2017
Bu sıralar değişik bir tat almak isteyenler için biçilmiş bir kaftan. Seyretmesi güzel, efektleri ve oyunculuklar görece güzel bir film olmuş. Orta dünyanın günümüze uyarlanmış bir hali ve bunu bence güzel yansıtmışlar. Sadece, devam filminde bu dünyanın biraz daha açıklanması iyi olur. Başlangıç filmi olarak, hikayenin ortasından başlamış ve havada kalan birçok konu olmuş. Lakin seyir zevkini pek bozmuyor. Güzel bir filmdi, herkese iyi seyirler.
Film j.j.abrahms denen film katili adamdan sonra evet biraz eli yüzü düzgün star wars olmuş lakin bir yorumcunun yazdığı gibi maalesef tam star wars olamamış. Başlangıcıyla beni bir hayli heyecanlandıran x-fighter sahnesi çok kısa sürüp gerçeklerle yüzleşmemi sağladı. Konu o kadar sığ ki anlatamam. Ya arkadaş bu asiler bu kadar beceriksiz olabilirmi ya. Arkadaş neden bizi çileden çıkarıyorsunuz. Sadece tavşan kaç-tazı tut, bu mudur arkadaş? Keklik gibi avlanan sadece gel beni öldür diyen bir avuç asiyle bu işler olabilirmi ? Konu böyle olursa star wars olurmu? Bir önceki filmi zaten star wars olarak görmüyorum. Ama bunda hakikaten çok umutluydum. Evet eleştiriyorum lakin iyi yönlerini asla inkar etmiyorum. Bir kaç sahne gerçekten güzeldi. Oyunculuklar fena değildi, özellikle domhnall gleeson'ı çok beğendim. Bu kadar kötülememe rağmen bir star wars hayranı olarak ne olursa olsun seyredecekmiyim ? evet seyredeceğim. Saplantı o derece ki, ışın kılıcı olması bile yeterli. Son eklemeyi yapmadan ayrılmayacağım. Eski (yani benim gibi yaşlı) star wars hayranlarını avlamayı iyi biliyor köftehorlar. Millenium falcon sahneleri beni öldürdü arkadaş. Herkese iyi seyirler.
Dizi Altyazıları
Vikings (20,725) Black Mirror (6,952) The Flash (5,327) Shameless (4,975) Supernatural (3,994) The Big Bang Theory (3,845) The Blacklist (2,025) Agents of S.H.I.E.L.D. (1,834) Star Trek: Discovery (1,717) The X Files (1,695)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018