Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

luke38

 
Kayıt : 04 Aralık 2008
D.Günü : Nisan 11, 1972 (46) Koç
 • Den of Thieves
  Den of Thieves
 • You Were Never Really Here
  You Were Never Really Here
 • Yolcu
  Yolcu
 • Kızıl Serçe
  Kızıl Serçe
 • La casa de papel
  La casa de papel
Son Yorumları
Den of Thieves (2018)
20 Nisan 2018
Gerard butler hariç(rolüne ayar oldum asla olmamış, kendisi de rolün hakkını verememiş), oyuncular fena değildi, heat filminin eline su dökemez ama evet onu andırıyordu. Hatta izleyenler bilir heat'de al pacinonun sokak çatışmasındaki tüfeği ile gerard'ın tüfeği çok benzerdi. Yani bütün polisler aynı silahı kullanıyor ama başrol polisi farklı. Neyse sonu çok sürpriz olmadı benim için. İzlenir mi ? evet, ama ortalama filmler seviyesinde yerini almış. Herkese iyi seyirler.
Wonderful Nightmare (2015)
14 Ocak 2018
Başlangıcından itibaren nicholas cage abimizin defalarca seyrettiğim "The Family Man" filmini anımsatan (sanırım uyarlama yaptılar, çünki benzerlik yadsınamaz derecede) konusuna sahip, güzel ve duygusal bir film olmuş. Kore filmlerine pek aşina değilim ama seyretmek hoşuma gitti. Aile yapısının ne kadar önemli olduğunu, mutluluğun aslında paraya ve güce bağlı bir öğe olmadığını gözümüze sokan bir yapım. Seyretmediyseniz, lütfen seyredin. Mümkünse önce nicholas cage'in filmini sonra bunu. Herkese ailesiyle mutlu bir ömür dilerim. Elbetteki ana fikir "yalnızlık ALLAH'a mahsustur". İyi seyirler.
Bright (2017)
23 Aralık 2017
Bu sıralar değişik bir tat almak isteyenler için biçilmiş bir kaftan. Seyretmesi güzel, efektleri ve oyunculuklar görece güzel bir film olmuş. Orta dünyanın günümüze uyarlanmış bir hali ve bunu bence güzel yansıtmışlar. Sadece, devam filminde bu dünyanın biraz daha açıklanması iyi olur. Başlangıç filmi olarak, hikayenin ortasından başlamış ve havada kalan birçok konu olmuş. Lakin seyir zevkini pek bozmuyor. Güzel bir filmdi, herkese iyi seyirler.
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018