Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

freehsyn

 
Kayıt : 29 Kasım 2008
Meslek : öğrenci
  • Kardeşler Savaşı
    Kardeşler Savaşı
  • Birdman veya (Cahilliğin Umulmayan Erdemi)
    Birdman veya (Cahilliğin Umulmayan Erdemi)
  • Delibal
    Delibal
Son Yorumları
Blood Father (2016)
07 Eylül 2016
Filmden hiç bir tat alamadım türü ne belli bile değil dram vermeye çalışmışlar olmamış, aksiyon gerilim desen orta seviye. Açık konuşmak gerekirse son 15dk kala filmi kapadım dayanamadım artık, sırf Mel Gibson için sabrettim.

Sonuç olarak tavsiye etmiyorum, zamanınız bol olsa bile izlemeyin.
The Jungle Book (2016)
09 Ağustos 2016
Yorumlara bakarak filmi izledim fakat genellikle olduğu gibi gene yanıldım.
Film çocuk filmi beyler, evet animasyonlar vs. iyi fakat senaryo olsun kurgu olsun çocuklar için yapılmış bir film bu. Bir noktadan sonra sıkılıyorsunuz gereksiz yere zamanınızı boşa harcamayın ve abartılmış yorumlara bakmayın.
Interstellar (2014)
10 Kasım 2014
Kimisi filmi göklere çıkarmış kimisi yerin dibine sokmuş bu filmi fakat ne yerin dibine nede göklere çıkartılacak bir film değil bu.
Öncelikle film bilim kurgu camiası adına ilk 20'ye adını yazdıracak turden fakat sanmayınki "waaaww harika" felan ole birşey yok. Konusu, senaryosu güzel fakat kurgu için bazı noktalarda aynı şeyi söyleyemiyeceğim. Filmi izlediğinizde ne dediğimi anlıcaksınız. "Interstellar" sinemada izlenicek türden bir film müzikleri olsun o uzayın karanlığı olsun dev ekranda ve yuksek seste sizi farklı yerlere götürebilir o potansiyeli var.
Oyunculuklara gelicek olursak genel itibari ile size filmin konusunda olan atmosferi, sergilenen oyunculuklarla aşılanıyor yani başarılı fakat Matthew McConaughey'e değinmeden geçemeyeceğim. Matthew McConaughey bu filme yakışmamış abi bu adam bilim kurgu adamı değil bu adam polisiye olmadı western tarzı filmlerde cuk diye oturuyor ama buna gitmemiş pek olmamış be zorlanmış belli zaten uzayda sene olmuş bilmem kaç western azıyla konuşulmazki be kardeşim ama genede oyunculuğunu konuşturmuş.

Özet olarak filme sinemada gidin ama gidin Wink

Not: Albert Einstein'nın görecelilik kuramı, karadelikler ve yer çekimi hakkında bilgi edinip giderseniz bazı noktalarda "nededi şimdi bu" moduna girmezsiniz.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017