Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

netlogger

 
Kayıt : 15 Kasım 2008
 • Resident Evil: Son Bölüm
  Resident Evil: Son Bölüm
 • Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi
  Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi
 • Payitaht Abdülhamid
  Payitaht Abdülhamid
 • Seddülbahir 32 Saat
  Seddülbahir 32 Saat
 • Yarının Sınırında
  Yarının Sınırında
Son Yorumları
Payitaht Abdülhamid (2017)
31 Mart 2017
Mükemmel yapım. Böyle dizilere yıllardır ihtiyacımız vardı. Eksik bulmak istenirse birçok eksik bulunabilir. Ama gerçek tarihimize ışık tutması açısından 10 numara diyorum. Herkesin izlemesi gerekli bence...
The Last Man on Earth (2015)
23 Temmuz 2015
Sürprizbozan: Göster
The Americans (2013)
23 Temmuz 2015
Çoğunlukla çok sakin bir havada geçmesine rağmen bazen kendinizi aksiyon içinde hissettirebilen bir dizi olmuş. ABD-SSCB ajan savaşını anlatıyor genel olarak ama ajanların da insan olduklarını vurgulayıp, ajan savaşlarının içine normal insan yaşamı serpiştirmek yerine normal insan yaşamlarının içinde ajanların yer yer savaşlarını anlatıyor. İki konuyu da sıkmadan abartmadan birbirine bağlamışlar.
Tabiki her filmde olduğu gibi bunda da zaman zaman zorlama sahneler var(çok rahatlıkla yakalanması gerekirken kolaylıkla sıvışabilen ajanlar, ya da normal de alt edemeyeceği dev gibi insanları kolaylıkla alt edip kaçmalar...). Bu şekilde kurguyu sürdürebiliyorlar zaten.
Önceki yorumlarda da bahsedilmiş, arada Rusların da haklı olduğu yerler olduğunu belirtip, kendilerine de cımbız batırmışlar. Ama bence netice olarak; her zamanki gibi 2 rus ajanının ve çocuklarının da Özgür Amerika sayesinde bu hallerine geldiklerini vurgulayıp duruyorlar...
Son diyeceğim, eleştirel bakıldığında olumsuz yönleri de olmasına rağmen, sürükleyici bir dizi olması ve güzel kurgulanıp başarılı oyunculuklarla mutlaka izlenmesi gereken bir dizi olmuş. İzlediğime hiç pişman olmadım.
4. sezonu da mutlaka izlerim heralde...
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017