Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

BaTT

 
Kayıt : 05 Aralık 2016
D.Günü : Kasım 27, 1989 (27) Yay
Şehir : Aydın
Meslek : İnşaat Teknikeri
İlgi alanları : Rock-Metal ağırlıklı müzik, mimari tasarım, şiir ve öykü yazımı, fantastik edebiyat.
  • Cehennem
    Cehennem
Son Yorumları
Here Comes the Boom (2012)
28 Nisan 2017
Bana Warrior, Whiplash, School of Rock gibi filmleri sıkça andıran ortalama bir Holywood filmi. Sıkıcı değil, tek oturuşta izledim. Hikaye güzel akıyor ve bir şekilde filmin içinde tutuyor sizi. Müzikler de keza aynı şekilde. Filmin kötü yanı, bolca klişe öğe kullanıldığından ötürü çok rahat tahmin edilebilir ve akılca kalıcı bir yapım olmaması. Yani 'geçende Ağır Siklet'i izledim, film çok müthişti. Senaryosu, oyuncuları filan gerçekten çok sağlamdı' dedirtmiyor kesinlikle. Boş zamanda, ailecek de izlenebilir film.
Death Race 2050 (2017)
23 Ocak 2017
Önceki serilerinden daha farklı tarzda işlenmiş bir film. Yine sürükleyici ve yarış dolu fakat diğerlerinden farklı olarak mizahı ile dikkat çekiyor. Karakterler, müzik ve araçlar bile mizah malzemesi olarak kullanılmış ve filme eğlenceli bir bütünlük kazandırmış. Sağlam teçhizatla donatılmış efsane araçlar yahut hatunlar beklentisiyle izleyecekseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu filmi bir önceki seriden daha çok sevdim.
Inferno (2016)
11 Aralık 2016
Dan Brown'un kitapları filme çevrilirken anlatım şekli daha farklı olmalı bana göre. Süresi, grafikleri, diyaloglar kitabı ve haliyle olayları daha açıklayıcı ve ilgi çekici yapabilirdi. Sıradan aksiyon filmi kategorisine girmemeliydi film. Dan Brown'un bana göre en iyi kitabının bu şekilde harcanması yazık olmuş doğrusu.
Sürprizbozan: Göster
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017