Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

felistigris

 
Kayıt : 21 Aralık 2013
D.Günü : Ocak 24, 1980 (37) Kova
 • Extortion
  Extortion
 • Şeytanın Oğlu
  Şeytanın Oğlu
 • Budala Dedektif 2
  Budala Dedektif 2
 • Budala Dedektif
  Budala Dedektif
 • Ölümcül İçgüdü 1
  Ölümcül İçgüdü 1
Son Yorumları
Resident Evil: Vendetta (2017)
21 Haziran 2017
animasyonları nedense filmlerinden daha çekici oluyor benim için. hem görsel olarak daha canlı hemde daha fazla kan var ve aksiyon bir tık daha yukardaymış gibi bir durum var. oyunlarıda oynadığım içinmidir ancak animasyon serisi daha bir başka bence. görsellik daha bir kalite olmuş Resident Evil Damnation dan sonra görsel açıdan çıta bayağı yükselmiş ki gerçekliğe çok yaklaşmışlar ki final fantasy serisiyle yarış içindeler gibi duruyor. hem konu hemde aksiyon açısından izlenmeli diye düşünüyorum.
Incarnate (2016)
17 Haziran 2017
her filmden biraz biraz alınmış gibi bir hal vardı filmde zaten şeytan kaçması temel tema ancak inception, ruhlar bölgesi falan biraz toplama bir film olmuş ancak öyle yerden yere vurulacak kadar da kötü bir film değil. konu güzel işlenmiş sıkmıyor çok fazla,korku değil gerilim ağırlıklı bir yapım ki özellikle son 20dk bir o köşeye bir bu köşeye yatırıyor bence izlene bilir çok iyi değil ancak çok kötüde değil.
Power Rangers (2017)
15 Haziran 2017
dizisini çocukuluğumda da beğenmiştim fırsat tanıdım belki filmi olmuştur diye ama yine beğenmedim. basit bir ergen filmi olmuş ki dizisi bile bu kadar ayak altı değildi onda bile biraz ağırlık vardı diyebilirim. zaman kaybı bir yapım olmuş.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017