Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

asabitosun

 
Kayıt : 18 Temmuz 2008
 • Tatlı Cadı
  Tatlı Cadı
 • Kaygısızlar
  Kaygısızlar
 • The Autopsy of Jane Doe
  The Autopsy of Jane Doe
 • Bizans Oyunları
  Bizans Oyunları
 • Şark Ekspresinde Cinayet
  Şark Ekspresinde Cinayet
 • Cinayet Dosyası
  Cinayet Dosyası
 • Star Trek Sonsuzluk
  Star Trek Sonsuzluk
 • default avatar
  Andrade
Son Yorumları
Yatacak bir yer ve yiyecek bir kap yemek karşılığında çaresizlik içinde teslim olmuşların nelere ses çıkaramadan nasıl katlanmak zorunda kaldıklarını, kaderlerine razı olduklarını göreceksiniz. Şehvet, sadizm, şiddet, darp, sapkın davranışlar tekmili birden yansıtılmış.Kimine göre sanat içerikli, kimilerine göre rezalet bir film. Yapımda sanki savaş yıllarının bastırılmış duygularının dışa vurumunu gördüm. Sahipsiz kalmış ergenlerin bir araya getirilip yaşça kendilerinden büyük ve güçlü olanların arzularına, fantazilerine nasıl esir edildiklerini görüyorsunuz. Ekonomik ve silahlı güc aynı anda bir grup tatminsiz insanın elinde olunca nasıl tehlikeli hal alıyor. Ruh haliniz hazırsa izleyin yoksa uzak durun.
The Autopsy of Jane Doe (2016)
23 Aralık 2016
Mutlaka izlenmesi gereken filmler sınıfında değil ancak meraklıları tarafından izlenebilir. Morg başlı başına ürküntü veren itici soğuk bir yer,otopsi odası ona keza.
Korku filmi deseniz tam anlamıyla Korku filmi değil ama içinde yer yer ürkütücü sahneler var.Yapımcılar filmi sanki devamı çekilecekmiş gibi düşündüren sonla bitirmiş.Yapacak daha iyi bir işiniz yoksa izleyin.
Bizans Oyunlari (2016)
07 Ekim 2016
Film hakkında hakarete varan şiddetli olumsuz görüş beyan eden arkadaşlarımı filmi bir kez daha dikkatle izlemeye davet ediyorum. Komedi filmi, sinema perdesine yansıtılmış karikatür olmalı. İçeriğindeki esprilerle göndermeler yapmalı, uyarılarda bulunmalı, yazılı basının söyleyemediklerini söylemeli. Halkın hislerine tercüman olmalı. sadece güldürmeyi değil, arka planda cesaretle aykırı düşüncelere yer vermeyi görev edinmeli. İyi ki Gani Müjde ve onun gibi bir kaç gırgır kökenli senaristimiz var. onlar sayesinde, Kaygısızlar, İnce İnce Yasemince, Ruhsar, Ayrılsak da beraberiz, Yarım Elma, Hayat Bilgisi, Yahşi Cazibe, Harem gibi dizilerle tanıştık. Filmin içinde, Oyuncuların yer yer repliklerini söylerken tutuk kaldıklarını, arada yutkunduklarını gördük. Olmasa iyi olurdu. daha iyisi yapılamaz mı elbette yapıla bilir. Türk sinemasının özellikle komedi filmlerinin senaryolarının ne kadar basit ve dar kalıplar içinde döndüğünü gördükten sonra, bu film bana iyi geldi. Filme katkısı bulunan Herkesin ellerine sağlık. Hoş bir 101 dakika geçirdim.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017