Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

asabitosun

 
Kayıt : 18 Temmuz 2008
 • Tatlı Cadı
  Tatlı Cadı
 • Kaygısızlar
  Kaygısızlar
 • Firefly
  Firefly
 • Diğerleri
  Diğerleri
 • Beden Kemiricilerin İstilası
  Beden Kemiricilerin İstilası
 • Altın Postlu Cengâver
  Altın Postlu Cengâver
 • Korkunç Bir Film 5
  Korkunç Bir Film 5
 • default avatar
  Andrade
Son Yorumları
Bezm-i Ezel (2017)
26 Temmuz 2017
Dostlar Türk sinemasının korku türü yapımcılarının kısır döngü içine düştükleri artık açık seçik ortada.Sürekli olarak aynı konu etrafında dönüp duruyorlar.Sayın senaryo yazarları ve yönetmenlere nacizane önerim.Biraz Türk kültürü içindeki korku gerilim unsurlarını dikkate alsınlar.Örneğin karadeniz ve balkanlarda çok yakın zamana kadar varlığına kesin gözüyle bakılan CAZI karakteri. (Sürmene yöresinde, örümcek şeklinde tavandan inip kırk günü dolmamış bebekleri ve buzakları boğduğuna inanılan kadınlara verilen isim.vikisözlük) bu olayı hem baba tarafındaki büyüklerimden Giresun,Ordu yani karadeniz versiyonunu hamde anne tarafımdaki büyüklerimden Selanik-Gevgeli yani Balkan versiyonunu defalarca dinlemiştim.Yine başka bir Örnek Tırnova olayı.Birde bu taraftan bakarlarsa Eminim önlerinde ne kadar büyük bir zenginlik olduğunu görecekler.Saygılar.
Narcos (2015)
17 Temmuz 2017
Narcos'un merakla beklenen 3. sezonun başlangıç tarihi belli oldu. Netflix tarafından yapılan açıklama ile birlikte gün yüzüne çıkan yeni sezon tarihi ile dizinin hayranları 1 Eylül'den itibaren ekranlara kilitlenecek.

Pablo Escobar'sız geçecek olan sezonda uyuşturucu dünyasının yeni tekelleri ile tanışacağız. Yeni sezonda Kolombiya Cali kartelinin hikayesi anlatılacak. Pablo Escobar'sız sezonun nasıl geçeceği ise merak konusu.(Kaynak:17 07 2017 Birgün gazetesi)
The Longest Day (1962)
27 Mayıs 2017
Aldığı puanı fazlasıyla hak eden ve ikinci dünya savaşının dönüm noktalarından biri olan Normandiya çıkarmasını detaylarıyla anlatan iyi bir film.Özellikle türünün meraklıları tarafından sıkılmadan izlenebilecek hatta arşivlerinde yer alabilecek nitelikte bir yapım.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017