Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

asabitosun

 
Kayıt : 18 Temmuz 2008
 • Tatlı Cadı
  Tatlı Cadı
 • Kaygısızlar
  Kaygısızlar
 • Ejder Kalesi
  Ejder Kalesi
 • Paris Yolculuğu
  Paris Yolculuğu
 • Şahane Oyun
  Şahane Oyun
 • Le corniaud
  Le corniaud
 • Kara Büyü
  Kara Büyü
 • default avatar
  Andrade
Son Yorumları
The Longest Day (1962)
27 Mayıs 2017
Aldığı puanı fazlasıyla hak eden ve ikinci dünya savaşının dönüm noktalarından biri olan Normandiya çıkarmasını detaylarıyla anlatan iyi bir film.Özellikle türünün meraklıları tarafından sıkılmadan izlenebilecek hatta arşivlerinde yer alabilecek nitelikte bir yapım.
Star Wars filmi olmamış, Star Wars filmi gibi olmuş. İyi malzemeyle kötü film yapmışlar. 7,5 puanı nasıl ve neden almış anlaşılabilir değil. Muhtemelen Star Wars VII hariç diğer tüm bölümlerin puanlarının ortalaması 7,76.Sanırım Star Wars VII nin, 7,5 puan alması için ismi yeterli olmuş. Han Solo ve diğerleri gibi önceki karakterleri Star Wars VII de gücü uyandırmak için geçiş noktası olarak kullanmışlar. Galaksiyi İmparatordan kurtaran, ölüm yıldızını iki kez darma dağın eden karakterler, İlk Düzen'in ortaya çıkmasına güçlenmesine nasıl seyirci kalmışlar filmde bunun cevabını bulamıyorsunuz.
Sürprizbozan: Göster
Devam bölümlerinde bu ve bunun gibi soruların yanıtları verilir diye düşünüyorum.İzlenmeyecek derecede kötü bir film değil ama önceki filmlere bakarak bu filmi izlerseniz hayal kırıklığı yaşarsınız.Star Wars VII güç uyanıyor filmiyle,Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut (1977) filminin senaryolarında ve olayların akışında bir çok noktada benzerlik gösterdiklerini göreceksiniz.
Beğeniler tamamiyle izleyicinin bakış ve beklentisiyle ilgilidir,Star Wars serisinin bu bölümü çok fazla beğenenlerde olacaktır onların düşünce ve beğenilerine saygımız var.İyi seyirler.
Independence Day: Resurgence (2016)
25 Nisan 2017
Yapımcılar İlk filmin isminden faydalanarak film yapmaya çalışmışlar.Büyük şehirler daha tam anlamıyla büyükşehir olmadan önce mesela 1970li 1980 li yıllarda alışveriş merkezleri,kahve durakları,dünyaları,atölyeleri yokken, lisede öğrenciler arkadaşlarıyla okuldan kaçarlar ve ortalık yerlerde dolaşamazlar en yakın kışlık sinemaya film seyretmeye değil ama loş ortamda rahatsız edilmeden zaman geçirmeye giderlerdi ya. İşte o tür filmlerden olmuş.Kendi adıma söylüyorum izleyici olarak büyük hayal kırıklığım nedeniyle 1:59:44 lik zamanı yaşanmamış sayıyorum.Şu kadarını söylemeliyim yakınlarıma ve arkadaşlarıma önereceğim filmler sınıfında değil.Ama mutlaka beğenen birileri vardır.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017