Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Akenatons

 
Kayıt : 27 Temmuz 2013
 • Michael Crichton
  Michael Crichton
 • Foxcatcher Takımı
  Foxcatcher Takımı
 • The Office
  The Office
 • Natural Curiosities
  Natural Curiosities
 • Mucize
  Mucize
 • Malcolm X
  Malcolm X
Son Yorumları
The Office (2005)
01 Mart 2018
Dizi 7. sezona kadar çok iyi gitti. Ama 7.sezonla beraber çıta düşmeye başladı. Steve Carell'da gidince gerçekten bence final yapmalıydı.

Yine de 8 puanı hak eden bir yapım.
Wonder (2017)
13 Şubat 2018
Yapmayın arkadaşlar. Bu nasıl bir puanlamadır böyle. TA ve IMDB'de, neredeyse Taare Zameen Par ile aynı puanı almış bir filmi izledim az önce. Ama kusura bakmayın bu puanlama fazla hormonlu.

Hikaye güzel olabilir. Ama beklenen duygusal etkiyi yaratmaktan uzak bir atmosferi var filmin. Bunun da en temel sebebi filmin dram yanından ziyade, teenage havasının belirgin olması.

Bu arada ayrıca belirtmek istediğim bir durum daha var. Normalde bir film yada çizgi filmi baştan sona kendim izlemezsem asla çocuğuma izletmem. Çünkü bu yapımlar her ne kadar masum görünse de neyle karşılaşacağınızı bilemiyorsunuz çoğu zaman.

Bu filmde denisilin'in yorumunda "çocuklarınızla birlikte izlemenizi öneririm" demesi üzerine bu kuralı çiğnedim ve filmi ailece izledik.

Ancak amerikalıların her çocuk yapımında araya cinsel içerikli birşeyler sokuşturmasından bana fenalık geldi.

Sürprizbozan: Göster


sözün özü filmin 8 küsürlü puanlar alması beklentilerinizin yüksek çıkmasına sebep olabilir. Bunu bilerek izlemenizi tavsiye ederim.
Roman J. Israel, Esq. (2017)
04 Şubat 2018
Sıkı Denzel hayranlarından biriyim. Ama film benim için izlemesi son derece zor bir yapımdı. Hatta Mançuryalı aday ile birlikte ikinci kez bir denzel filminde sıkıldığımı hissettim.

Bunun sebebi filmde ciddi anlamda felsefik bir kurgu oluşu ve çok fazla diyalog barındırması. Senaryonun kendisi de "vay be" diyeceğiniz türden olmayınca, sadece denzel'ın oyunculuğunu izliyorsunuz.
Dizi Altyazıları
La casa de papel (14,331) The Flash (3,656) Gotham (2,919) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,414) Vikings (1,655) Counterpart (1,597) Legends of Tomorrow (1,431) The Alienist (1,282) Black Mirror (1,244) Supernatural (1,171)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018