Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

KorJawa

Yorumbaz
 
Kayıt : 17 Kasım 2012
D.Günü : Kasım 03, 1969 (48) Akrep
  • avatar
    ha46792
Son Yorumları
Justice League (2017)
Dün
Zack bak bu defa olmuş Gülücük Son dönem 5 DC filmi içinde Man of Steel'den sonra beğendiğim 2. film oldu. Batman v Superman, Suicide Squad ya da Wonder Woman faciası yaşamadım. Gerçekten bir araya gelince ekip gayet keyifli bir film ortaya çıkmış. Her ne kadar Aquaman, Cyborg ve Flash diğer karakterlerin yanında sönük kalsa da çok göze batmadılar. Açıkçası berbat bir film olacak diye düşünmüştüm ama beni yanılttı.
Mayhem (2017)
17 Kasım 2017
Fazla bir özelliği yok bana göre vasat, benzeri çok film var. Özellikle yakın zamanda izlediğim "The Belko Experiment" konu olarak bu filme benziyor ama bundan kat ve kat daha iyi. Bırakın Mayhem'i vaktinize yazık, seyretmediyseniz yazdığım filmi izleyin!
Nina (2016)
15 Kasım 2017
Soul, blues ve jazz'ı birleştirerek yaptığı müzik ile milyonları kendine hayran bıraktıran eşsiz bir sese sahip, muhteşem yorumcu Nina Simone'ın hayatının son sekiz yılında yaşananları konu alan film başarılı bir biyografi örneği. Ray, DreamGirls ve What's Love Got to the With it gibi müzik yapan sanatçı/grupların hayatını konu alan filmler ilginizi çekiyorsa, hele ki Nina Simone hayranı iseniz "Nina" keyifle seyredeceğiniz bir yapım. Anlaşılan o ki; Zoe Saldana sadece Uhura ve Gamora gibi aksiyon karakterlerini canlandıran bir oyuncu değil aynı zamanda bu kadar önemli bir sanatçının karakterini de başarıyla oynayabiliyormuş. Onun gibi şarkı söyleyebilmek, onun gibi konuşup/davranabilmek, ve bu rolün altından kalkabilmek kolay olmasa gerek. Gerçekten çok iyi oynamış. İmdb puanını da çok az buldum, sanırım bizde vizyon şansı göremediği, az izlendiği ve duyulmadığından olsa gerek.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017