Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Forever Alone

 
Kayıt : 21 Haziran 2012
D.Günü : Ekim 02, 1981 (36) Terazi
Şehir : Kocaeli
Msn : [email protected]
 • Yedi Samuray
  Yedi Samuray
 • Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü
  Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü
 • Guguk Kuşu
  Guguk Kuşu
 • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü
  Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü
 • Kara Şövalye
  Kara Şövalye
Son Yorumları
The Amazing Spider-Man (2012)
31 Ekim 2012
o kadar da amazing olmayan filmdir.

başları bayağı sıkıcı, ilerleyince beklenen aksiyon ve efektler de yok bence. biraz çerezlik film olmuş.

spiderman tarihindeki en kötü film olarak yerini başarıyla alabilir, zorlarsa imdb bottom 100'e bile girebilir.
Prometheus (2012)
31 Ekim 2012
yahu ridley abi, mükemmel konu yakalamışsın. jodie foster'ın contact'ı gibi alıp götürsene seyirciyi. filme ne diye başladığının, ne diye devam ettiğinin ve nasıl bitirdiğinin farkında mısın hocam ?

dağın içinde unuttukları o iki gerzek apayrı. o yılanımsı şeyler ne ? niye walking dead'e çevirdiler adamları ? yanıt yok.

uzaylı abiyi uyandırdınız. çok ekmek çıkardı ordan. niye psikopata bağladı. hem niye insanlığı, dünyayı yaratmışlardı ki ?

hele konuyu alien dalgasına bağlamanız ağır saçmalık olmuş. ne gerek vardı ki ?

sarışın robot haricinde kimsede, zerre karizma yoktu. rolü, karakteri oyuncuya oturmamıştı.

imdb'deki 7,3'lük puanı kesinlikle haketmemekte. bence ki birçoğunuzun ''kıçımın kenarı dediğini duyar gibiyim, 6'dır bu film hakkı.
The Expendables 2 (2012)
30 Ekim 2012
öncelikle belirtmeliyim ki bu filmi ağzımın suları akarak izledim.

değeri bundan 10-15 yıl sonra anlaşılacak olan filmdir. zira 80 ve 90'larda çocuk olan bizlerin devrinin hemen hemen bütün adamlarının bir araya gelmesinden oluşmuş bir filmdir ki hepsi artık oldukça yaşlılar. bizim için efsane olan, çocukluğumuzun geçtiği safi aksiyon filmlerin bütün karakterlerinin tek bir filmde izleme şansını doğuran filmdir, sırf bu nedenle saygıyı hakediyor bende.

bundan 15 sene sonra belki jason statham'ı filmlerde izleriz ama sylvester stallone, jean-claude van damme, jet li, dolph lundgren, chuck norris, bruce willis, arnold schwarzenegger gibi isimleri ancak lan bir zamanlar ne adamlar vardı diye anarız.

adam bir film çekiyor, içinde die hard var, lone wolf var, terminator var, rambo var, tetikçi var, van damme tekmesi var, adrian var, rocky var, var oğlu var.
bu film hakkında "senaryo yok, kurgu yok, " diye söylenenlere çok gülüyorum. bu filmden böyle şeyler bekleyenler zaten gram alakası olmayanlar. sevenler zaten koşulsuz şartsız seviyor. diğerleri bık bık. arkadaş bu filmden bunları beklemek, porno filmlerde senaryo kurgu beklemek kadar saçma. oldu o zaman. pamela anderson, paris hilton, carmen electra bir filmde, konusu ise bahçıvanı kim öldürdü ?
Dizi Altyazıları
Westworld (17,716) La casa de papel (4,026) Supernatural (3,451) Into the Badlands (2,499) Krypton (2,284) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,207) Gotham (2,207) The Big Bang Theory (1,811) Arrow (1,745) Lucifer (1,710)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018