Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

vinito_02

 
Kayıt : 03 Nisan 2012
 • Muhteşem Showman
  Muhteşem Showman
 • Yok Oluş
  Yok Oluş
 • Suyun Sesi
  Suyun Sesi
 • Coco
  Coco
 • Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri
  Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri
Son Yorumları
Her ne kadar müzikleri çok güzel olsa da bence fazla müziğe boğulmuş bir film. Senaryosu çok klişe. Oyunculuk ve görsellik çok iyi. Hintliler yapsaydı çok daha iyi olurdu.
Annihilation (2018)
Dün
Öncel doğaüstü yetenekleri olanların dizileri sonra marvelin filmleri derken fantastik türü filmler belli bir kalıba ve beklentiye hapsedildi. Belli bir kitlede bunlara abone oldu. Bu filminde fantastik olduğunu görünce bu kitlede hemen yerini almış. Halbuki fantastik türü çok geniş bir yelpaze olduğu için bu filmi kendi bildikleri fantastik türüne uygun bulamayan bu kitle doğal olarak beğenmemiş yadırgamış. Oysa gizemi film boyunca diri tutmuş, türüne sadık, gerilimi ve şiddeti dozunda gayet başarılı bir film olmuş. İşte beklentiniz fantastik kalıpları dışında ise (Zaten film bilim-kurgu gizem gerilim fantastik macera türünde çoklu bir karışım) mutlaka izleyin. Keyif verici, akılda kalıcı.
The Shape of Water (2017)
Dün
Bu film oskar almasa eskaza izleyip -izlemesemde olurmuş- diyebileceğim bir seviyede benim için. İnanın bir kaç ay içinde unutulup gidecek birşey. Artist, Birdman, Ayışığı, Zoraki Kral gibi neden en iyi film olduğunu anlayamadığım filmler arasına girdi.
Dizi Altyazıları
La casa de papel (14,967) The Flash (3,839) Gotham (2,999) Agents of S.H.I.E.L.D. (2,494) Vikings (1,756) Counterpart (1,715) Legends of Tomorrow (1,476) The Alienist (1,363) Black Mirror (1,319) Supernatural (1,254)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018