Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

rasko

 
Kayıt : 25 Mart 2012
Son Yorumları
Alien: Covenant (2017)
12 Ağustos 2017
Bilmiyorum ridley scott yanindaki genclere, siz cekin, ben altina imzami atarim mi demistir. Yoksa 80 li yaslarin getirdigi, bikkinlik ve yorgunlugun etkisinde midir? Ama kesin olarak su ki, serinin en zayif halkasi olmus. Nerede o 1979'un alien'inin o soguk, gergin atmosferi, nerede o amazon sigourney weaver, nerede bu aglak katherine waterston... Cogu kimse michael fassbender cok iyo oynamis demis, adamda zaten android ifadesi var, zorlandigi bir rol oldugunu zannetmiyorum. Herkesin kotuledigi alien3' te bile cok daha kaliteli kadro ve oyunculuk vardi. Acin tekrar seyredin 3. Ve4. Filmi cok daha fazla zevk alirsiniz. Alien vs predator bile buna nazaran gayet iyi filmidir.
Changing Lanes (2002)
01 Temmuz 2017
Filmden beklentim çok azdı, fakat iyi yönde sürpriz yaptı.tavsiye edilebilinecek, çoğu kişinin farkında olmadığı bir yapım.Ben Affleck'in acemi olduğu yıllar, diğer usta oyunculara ayak uydurabilse daha da iyi bir film olabilirdi.
Inception (2010)
10 Şubat 2015
imdb'nin eniyi 250 film listesine gözatarken düşündüm, pekçoğunda ,hemen hemen hepsinde unutulmaz karakterler, unutulmaz sahneler,sekanslar, hafızalara kazınan replikler var.ama bu saydıklarım "inception" için geçerli değil.filmi hatırlamaya çalıştım ve tek hatırımda kalanın final sahnesi olduğunu farkettim ve pekçok genç arkadaşın eniyi filmler sıralamalarında başlarda bulunan filmi tekrar izledim.ilk olarak film görsel efektler olarak tam bir şölen, zaten bu konuda herkes hakkını verir sanırım."leonardo diacprio" nun oyunu başarılı,ama scorsese'nin kadrolu oyuncusu haline gelmeyi başarmış, iyi bir oyuncu zaten, adamın standart performansı bu.konuya gelirsek
Sürprizbozan: Göster

the matrix,dark city,the thirteenth floor filmlerini daha önce izlemeyenler ve "gerçek dünya,sanal dünya paradoxu" konusuna çok aşina olmayanlar veya bu filmleri dikkatli olarak izlemeden "inception" u izleyenler bu filmi bir başyapıt olarak değerlendirebilir.siz "inception"un yukarıda saydığım filmlerden daha iyi veya gelişmiş versiyonu olduğunu düşünebilirsiniz.ben de bu filmin kötü olduğunu düşünmüyorum ama eniyi 100 hatta 250 nin içinde sayılmasının da bir çeşit şaka olduğu fikrindeyim.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017