Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Rang0

 
Kayıt : 05 Mart 2012
Son Yorumları
The Martian (2015)
10 Ocak 2016
Bir an bu filmde Matt Damon'ı görünce "Interstellar" filminin öncesini anlatıyor gibi bir izlenime kapıldım izlemeye başlarken. Hah şimdi kendini donduracak uyuyacak, şimdi Matthew Mcconaughey gelecek. Ayrıca uzay kıyafetlerinin rengide Star Wars BB-8 droid'in renklerini anımsatmıyor değil.

Şaka bir yana filmi izlerken bunları düşünerek bir yandan eğlendim, bir yandan da keyifli bir bilim kurgu izledim. Film, mantıklı öğeler üzerine kurulmuş gibiydi, ilerde böyle bir şey kesinlikle olmaz hadi canım sende! gibi bir izlenim edinmeden keyif aldım. Vakit geçirmek için ideal, beklentiyi yüksek tutmadan izlenebilir bir film olmuş. Bilim kurgu filmi arıyorsanız, bir tadına bakın derim!
Out of the Furnace (2013)
15 Haziran 2014
Insan hayatı ne kadar sürede değişebilir. Sevdiklerinin veya sahip olduklarının değerini bilmez insan, onları kaybetmedikten sonra bunu anlayamaz. Yaptığımız ufacık bir yanlış, 1 saniyelik bir olay bütün hayatına etki edebilir, ve bu film bence bunu en basit ve içten bir şekilde aktarıyor ki 2 saat nasıl geçti anlayamadım. Bir parantez de filmin müziklerine, gerçekten müthiş. Bence kimseyi dinlemeyin ve bir şans verin. Iyi seyirler.
Elysium (2013)
14 Ağustos 2013
Her şeyden birazcık koymaya çalışırsan film değil o, onun adı çorba olur.
Ne tam bir aksiyon, ne tam bir dram, ne tam bir aşk. Film her şeyden biraz olsun tadında olmuş, sinemadan çıktığımda ilk düşündüğüm buydu. Ha izlenir mi, izlenir ama çok beklenti içinde değil.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2017