Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

dedeayhan

 
Kayıt : 02 Mayıs 2008
 • Geliş
  Geliş
 • Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı
  Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı
 • Odyssey 5
  Odyssey 5
 • Charmed
  Charmed
Son Yorumları
Big Trouble (2002)
24 Şubat 2018
"denisilin" ve qep-che" rumuzlu arkadaşlar ya başka bir film seyrettiler ya da filmin ismi gözüktükten sonra filmi izlemekten vazgeçtiler.Bir diğer seçenek ise bol animasyonlu, 100 milyon dolarları aşan bütçeli filmleri izleye izleye gerçek komedi nasıl olur unuttular. Oysa baştan sona komedi ve kahkaha dolu bir film sizi bekliyor. Komediden hoşlanıyorsanız kaçırmayın.
Pierrot le fou (1965)
08 Şubat 2018
Yorumların bir kısmına bakıyorum da gerçekten benim kültürüm sıfır. Anlayışım ondan da kötü. Ortada bir film yok, bir film denemesi bile yok. Buna rağmen puanı 7'nin çok çok üstünde. Oysa filmin sonunu getirebilene madalya vermek gerek. İnsan kendine eziyet çektirmek istiyorsa otursun bu filmi seyretsin. Yine aşırı entel, çağlar atlayıp medeniyetler ötesine ulaşan ve benim hayal bile edemeyeceğim yüksekliklere çıkan o elit kesimin hoşlanabileceği bir şey var karşımızda. Benim gibi bir fani için ise sadece Anna Karina hatırına 1 puanı zor da olsa hakeden bir şey bu.
Hopscotch (1980)
04 Şubat 2018
100 milyonlarca dolar harcanmadan veya filmi animasyonlara boğmadan nasıl güzel bir film yapılabileceğinin en büyük kanıtlarından biri.İnsana sinemayı sevdiriyor. Öyle bazı entel ve çağ atlayıp, medeniyetler ötesi bir konuma yükselen ve sonsuz saygı duyduğum arkadaşların beğeneceği türden sanatsal veya anlaşılmaz değil.Sadece güzel bir film.Macerayı komedi ile tam kıvamında birleştiren harika bir film.
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018