Reklamı Kapat
Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

abdullaharif

 
Kayıt : 23 Şubat 2012
 • Haberciler
  Haberciler
 • Bir Terör Filmi
  Bir Terör Filmi
 • Ölümcül Takip
  Ölümcül Takip
 • Şeytanı Gördüm
  Şeytanı Gördüm
 • Katil
  Katil
 • avatar
  Vedat Yaman
Son Yorumları
The Messengers (2007)
18 Eylül 2016
Bu tür filmlerdeki kıtlık göz önüne alındığında gayet tatminkar bir yapım. Konu olarak evet belki çok sayıda örneğini görebilirsiniz.Ancak bu durum filmi kalitesiz yapmaz. İkinci filmi de izlemek isterim bakalım aynı kalitede bir devam filmi mi. Ne izlesem diye düşünürken, arşivin derin kısmından bu filmi seçtim. Pişman etmedi. Hakkını veriyor. 6 puan.
Der Baader Meinhof Komplex (2008)
18 Eylül 2016
Kendisi gibi düşünmeyen herkesi düşman belleyen arkadaşlar bu filme de ilginç yorumlar yaparak hak ettiği puanı vermemişler. Sorun değil demokrasi sonuçta.

Filme gelecek olursak türünün hakkını sonuna kadar veren çok iyi bir politik film. Kesinlikle sıkmıyor. Hareketli bir film. Benden 7,5 puan kesinlikle tavsiye ederim.

Ha bir de özellikle genç arkadaşlara tavsiyem; ne olur bir filmi izlerken kendi siyasi düşüncenize göre yorumlamayın. Bir yapım, sırf sizin düşüncenize ters diye yuhalanmayı hak etmez. Hayatınız de en az bir kere de tarafsız düşünmeyi öğrenip tarafsız yorumlar yapın. İlla bir taraf olacaksanız hiç değişse ezilenin yanında olun. Amacım siyasi mesaj vermek değil ancak bu tip arkadaşlar gerçekten kaliteli filmlere garip yorumlar yazıp düşük puan vererek, film izlemeden önce yorum ve puanlara bakan kitleyi kötü etkiliyor.
Ang-ma-reul bo-at-da (2010)
09 Eylül 2016
Yıllardır arşivimde durduğu halde neden izlemediğimi anlamadığım muhteşem film. 9 puan
Türkçe Altyazı © 2007 - 2016