Giriş Kayıt

Fantastik Diziler


by Sinigami | son güncelleme: 07 Kasım 2012
Gelişmiş Görünüm
0.0 (0 Oy)
 • Currently 0/ 10
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • Afiş
  1. Arrow (2012)
  Ok
  7.7 (356,503 Oy)
  Yönetmen: John Behring, Michael Schultz, Wendey Stanzler
  Oyuncular: Stephen Amell, David Ramsey, Willa Holland, Paul Blackthorne
  Açıklama: Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City'e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver'ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

  Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

  Ancak Arrow'un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Detektif Quentin Lance'in en büyük dileği (Oliver'ın eski kız arkadaşı Laurel'in babası) Arrow'u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver'ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır... Oliver'ın annesi Moira'nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur...
  Türkçe Altyazı 81
  İngilizce Altyazı 54
 • Afiş
  2. Grimm (2011)
  7.8 (96,824 Oy)
  Yönetmen: Norberto Barba, Terrence O'Hara, Eric Laneuville
  Oyuncular: David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz
  Açıklama: Polis dedektifi Nick Burkhardt (David Giuntoli)'ın son 'Grimms'lerden olduğunu keşfetmesiyle çeşili maceralarına tanık olacağız. Dedektif Nick Burkhardt, Portland- Oregon'daki cinayet çalışmalarında korkunç gerçeklerle yüzleşmeye hazırdır. Ta ki tam olarak açıklayamayacağı bazı şeyler görmeye başlayana dek.. Muhteşem bir kadının aniden korkunç bir yaratığa dönüşmesini görmesi gibi..
  - Kaynak :sinemalar.com -

  Grimm aslında ‘Grimm Masalları’ndan esinlenerek geliştirilen yeni dizimiz. Hani çocukken uyumadan önce büyüklerimizin gelip anlattığı masallar var ya. İşte onlar sadece masal değiller! Onlar sadece bir uyarıydı.

  Nick Burkhardt (David Giuntoli “Turn The Beat Around”) cinayet masası dedektifi olarak çalıştığından beri, kendini gerçeğe bayağı bir alıştırdığını düşünüyordu. Taa ki, açıklaması zor hatta neredeyse imkânsız şeyleri görmeye başladığından beri. Hasta teyzesi Marie (konuk yıldız Kate Burton, “Grey’s Anatomy”) geldiğinde aslında bunların, ‘Grimm’ diye adlandırılan, bir grup seçkin avcı topluluğunun torunları olduğunu ve dünyadaki insan soyunu korumak için doğaüstü yaratıklarla savaştıklarını söylediğinde zavallı Nick’in hayatı sonsuza kadar değişecektir. Nick geçmişteki anılarının daha derinine indikçe, bu sorumluluğu onlarla paylaşması gerektiğini ve bunu atalarına borçlu olduğunun farkına varır ve bu hayal gibi görünen durumun ciddiyetini kavrayıp, Grimm Kardeşler olarak yaratıklara meydan okuyacaklardır.
  Türkçe Altyazı 20
  İngilizce Altyazı 12
 • Afiş
  Amerikan Korku Hikayesi
  8.1 (229,031 Oy)
  Yönetmen: Bradley Buecker, Alfonso Gomez-Rejon, Michael Uppendahl
  Oyuncular: Evan Peters, Sarah Paulson, Denis O'Hare, Jessica Lange
  Açıklama: Ne kadar güçlü olsa da, aslında hassas bir yapıya sahip olan terapist Ben Harmon, kırılgan eşi Vivien ve 16 yaşındaki kızları Violet; geçmişlerindeki bazı acı dolu deneyimleri bir nebze de olsa unutma amacıyla, Boston'dan Los Angeles'a taşınırlar. Violet, 17 yaşındaki baştan çıkarıcı ama aynı zamanda tehlikeli biri olan Goth ile arkadaşlık kurar.
  Türkçe Altyazı 15
  İngilizce Altyazı 8
 • Afiş
  4. Supernatural (2005)
  Doğaüstü
  8.5 (329,622 Oy)
  Yönetmen: Robert Singer, Philip Sgriccia, John F. Showalter
  Oyuncular: Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Mark Sheppard
  Açıklama: Dizi Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşlerin babalarının kayıp olmasından sonra tekrar bir araya gelip Sam'in bıraktığı avcılığa geri dönmesiyle başlar. İki kardeş hayatlarını babaları ile beraber, annelerinin küçükken bir varlığın yakarak öldürmesi sonucu insanları bu gibi varlıklardan korumaya adamışlardır. Fakat avcılık ile uğraşmak istemeyen ve normal bir yaşam sürmek isteyen Sam babası ile tartışarak evi terketmiştir. Yıllarca abisi ve babasından ayrı yaşayan Sam, üniversitede eğitim görmüş, Jessica isminde bir kız ile evlenme aşamasına gelmiştir. Üniversiteden mezun oldukları gece uzun zamandır görmediği abisi Dean, babasının bir kaç haftadır kayıp olduğunu ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sam babasını bulmak için son bir kez abisinin yardımına gider. Babasını arayışları netice vermeyince Dean ona yeniden avcılığa dönmesi için teşvik eder fakat Sam kabul etmez. Aynı gece Sam eve dönünce, nişanlısı Jessica'nın annesi gibi tavana yapıştığını görür. Müdahale etmesine fırsat kalmadan Jessica'nın alevler içinde kalarak ölmesine tanık olur. Bunun üzerine Sam, hem insanları bu gibi yaratıklardan kurtarmak için hem de annesini ve nişanlısını öldüren yaratığı bulup yok etmek için yeniden avcılık yapmaya başlar.

  Dizi kardeşlerin insanların gerçekte varolmadığını zannettiği bir çok tür yaratık, hayalet, şeytan vb. varlığın avcılığını yaptıkları ve bu macerala sırasında yaşadıklarını anlatır. Dizide, Dean ve Sam arasındaki özel ilişki ön plandadır. Dean, içki ve kadın düşkünüdür. Fakat, oldukça cesur ve gururludur. Kardeşi Sam'e ona olan bağlılığı etkilenmemizi sağlar. Dean eğlenceli, klasik rock hayranı ve hiçbir şeyden korkmayan biri gibi görünse de onunda korktuğu ama saklamayı tercih ettiği şeyleri vardır ve Sam bu yüzden çok zorlanır. Sam ise merhametli, zeki birisidir. Dizi boyunca iki kardeşin başından geçen duygusal, dramatik, komik ve korku dolu maceraları izleyicileri ekrana bağlar.
  Türkçe Altyazı 137
  İngilizce Altyazı 66
 • Afiş
  5. Angel (1999)
  Angel 2
  8.0 (56,511 Oy)
  Yönetmen: James A. Contner, Joss Whedon, David Greenwalt
  Oyuncular: David Boreanaz, Alexis Denisof, J. August Richards, Charisma Carpenter
  Açıklama: Bir çingene tarafından ruhla lanetlenen vampir Angel, Kaliforniya'nın küçük bir kasabası olan ve Cehennem Ağzı'nın bulunduğu Sunnydale'i, dolayısıyla vampir avcısı sevgilisi Buffy'yi terkederek Los Angeles'a taşınır. Angel, burada tanıştığı Doyle'un öngörü yeteneğiyle günahlarının bedelini ödemeye karar verir. Doyle, LA sokaklarında başı derde giren insanlara dair imgelemler görmektedir. Angel bu insanları bulup onlara yardım etmeye başlar. Sunnydale'de aradığını bulamayan ve aktris olma hayalleriyle Los Angeles'a gelen bir başka kişi de Cordelia'dır. Birden o da kendini bu mücadelenin içinde bulur ve bir araya gelen kahramanlarımız gizli bir 'muhtaç olanlara yardım etme kurumu'nun ilk adımlarını atarlar.
  Türkçe Altyazı 12
  İngilizce Altyazı 6
 • Afiş
  6. Bedlam (2011)
  6.7 (1,742 Oy)
  Yönetmen: Alrick Riley, John Strickland, Fraser Macdonald
  Oyuncular: Hugo Speer, Charlotte Salt, Lacey Turner, Theo James
  Açıklama: Eski bir hastane olan Bedlam bir rezidansa çevilir. Burada kalmaya başlayan insanların başına çeşitli olaylar gelmeye başlar. Bu olaylar da Bedlam da daha önce yaşanmış olan şeylerden kaynaklanmaktadır. Ölen kişilerin hayaletleri halen Bedlamdadır.
  Türkçe Altyazı 2
  İngilizce Altyazı 3
 • Afiş
  7. Being Erica (2009)
  7.5 (8,197 Oy)
  Yönetmen: Chris Grismer, Philip Earnshaw, Holly Dale
  Oyuncular: Erin Karpluk, Reagan Pasternak, Michael Riley, Kathleen Laskey
  Açıklama: Harika bir erkek arkadaşa, yeni bir kariyere ve ailesi ile hiç olmadığı kadar yakın bir ilişkiye sahip olan Erica’nın sizce hala terapiye ihtiyacı var mı? Erica yeni sezonda, ne kadar uzaklara gidilirse gidilsin her zaman daha uzak bir nokta olduğunu keşfediyor. Erica’nın terapi seansları onun birçok sorunun cevabını bulmasına yardım ederken aslında birçok yeni soruyu da beraberinde getiriyor. Erica Dr. Tom’un geçmişine de ufak bir yolculuğa çıkarak aslında onun kim olduğunu ve kendisine niye yardım etmeye çalıştığını öğrenmeye çalışıyor. Dr. Tom şimdiki zamanda yaşıyor mu, ölü mü yoksa koruyucu bir melek mi? Erica ayrıca tıpkı kendisi gibi zaman içerisinde yolculuğa çıkarak geçmişine gidebilen Kai adlı biriyle tanışıyor. Bu da yeni soruları ortaya çıkarıyor: Başka terapistler de mi var? Erica ve Kai gibi geçmişe dönebilen daha fazla kişi var mı? Erica’nın yolculuğu tüm gizemiyle devam ediyor…
  Türkçe Altyazı 17
  İngilizce Altyazı 5
 • Afiş
  8. Being Human (2008)
  7.8 (22,116 Oy)
  Yönetmen: Philip John, Colin Teague, Daniel O'Hara
  Oyuncular: Lenora Crichlow, Russell Tovey, Aidan Turner, Sinead Keenan
  Açıklama: Being Human türler arası öyküsü ve akıcı diyaloglarıyla Buffy'nin yeni dönemdeki temsilcisi.

  Being Human’ın öyküsü, ilk duyduğunuzda bir fıkra gibi geliyor kulağa. Bir vampir, bir kurtadam ve bir hayalet aynı evde buluşur... Ancak dizi başlar başlamaz, karikatürize değil tam tersine gerçek karakterlerle karşılaşıyorsunuz. Hatta belki de fazla gerçek. 2008 yılında pilot bölümü yayınlanan BBC yapımı aynı adlı diziden uyarlanan Being Human, İngiliz versiyonuyla benzer çıkış noktalarına sahip olmasına karşın, zaman içinde onun etkisinden sıyrılıp kendi ayakları üzerinde durmaya başlayacak. İngiliz Being Human’a göre, daha uzun süren bir sezon ve daha çok yan karakter ile zenginleşen dizi, kısa zamanda bağımlılık yaratacak.
  Türkçe Altyazı 18
  İngilizce Altyazı 9
 • Afiş
  9. Being Human (2011)
  7.5 (22,725 Oy)
  Yönetmen: Paolo Barzman, Stefan Pleszczynski, Adam Kane
  Oyuncular: Sam Witwer, Meaghan Rath, Sam Huntington, Kristen Hager
  Açıklama: Being Human’ın türler arası öyküsünün temelinde “uyum” teması yatıyor. Aynı evi paylaşan kurtadam, vampir ve hayaletin yer yer mizah unsurlarıyla örülü dostluğu, dizinin seyir zevkini arttıran unsurların başında geliyor.

  Being Human’ın öyküsü, ilk duyduğunuzda bir fıkra gibi geliyor kulağa. Bir vampir, bir kurtadam ve bir hayalet aynı evde buluşur... Ancak dizi başlar başlamaz, karikatürize değil tam tersine gerçek karakterlerle karşılaşıyorsunuz. Hatta belki de fazla gerçek. 2008 yılında pilot bölümü yayınlanan BBC yapımı aynı adlı diziden uyarlanan Being Human, İngiliz versiyonuyla benzer çıkış noktalarına sahip olmasına karşın, zaman içinde onun etkisinden sıyrılıp kendi ayakları üzerinde durmaya başlayacak. İngiliz Being Human’a göre, daha uzun süren bir sezon ve daha çok yan karakter ile zenginleşen dizi, kısa zamanda bağımlılık yaratacak.
  Türkçe Altyazı 8
  İngilizce Altyazı 6
 • Afiş
  10. 49 Days (2011)
  49 Gün
  8.2 (470 Oy)
  Yönetmen: Kwang Jo Young
  Oyuncular: Yo-won Lee, Gyu-ri Nam, Jo Hyun Jae, Il-Woo Jung
  Açıklama: Gerçek sevgi nedir? Herkesin sizin için ağlaması mı?

  Shin Ji Hyun sevimli, saf ve hayat üzerinde kesin iddiası olmayan yüzeysel bir kadındır. Her şeyin pozitif yanını gören bu kadının çevresinde pek çok insan vardır. Nişanlısı ile evlenme planları yaparken bir trafik kazasında ağır şekilde yaralanarak komaya girer. Ruh bekçisi ona 49 günlük son bir şans sayılabilecek bir ömrü ona verir. Ancak bunun tek şartı 49 gün içinde kendini gerçek anlamda sevebilecek üç kişiyi bulmaktır. Bu kişilerin gözyaşı saf pırıltıdadır...
  Türkçe Altyazı 3
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  11. Carnivàle (2003)
  8.5 (38,459 Oy)
  Yönetmen: Rodrigo García, Jeremy Podeswa, Jack Bender
  Oyuncular: Michael J. Anderson, Adrienne Barbeau, Clancy Brown, Debra Christofferson
  Açıklama: Carnivale: Ezelden beri süregelen İyi ve Kötü'nün savaşı hiç bu kadar gizemli olmamıştı! 1930'ların Amerikasındayız. Ekonomik bunalımın dünyayı cayır cayır pençesine aldığı, sefaletin kol gezdiği, buhranların en büyüklerinin yaşandığı, en ufak mutlulukların büyük depremler yarattığı seneler. Ucubelerle dolu gezici bir karnavala konuk oluyoruz. Biraz önce annesinin mezarını elleriyle kazan ve polislerden kaçan üstün yetenekli bir genç, bu karnavala katılıyor; Ben Hawkins.

  California'da kendini Tanrı'nın adamı olarak gören yine üstün yetenekli bir rahip; Brother Justin Crowe. Bu iki adamın kesişecek olan yolları önce rüyalarında başlıyor, ya sonra? İlk atom bombasının denendiği güne kadar sürmesi gereken Carnivale, 6 sezonluk bir yapım olarak düşünülüp HBO kanalında hayata geçti fakat -inanılmazdır ama- reyting düşüklüğü nedeniyle 2 sezonda bitirilen bir dizi olarak tarihteki yerini aldı.

  Carnivale yarım kalan bir aşk hikâyesidir sevenleri için. Peki bu ona bağlanmamaya sebep midir? Asla. İzledikten sonra TV dizilerine farklı gözlerle bakmanıza sebep olacak bu sanat eseri için iyi hazırlanın, dünyanızın şaşacağına garanti veriyoruz.
  Türkçe Altyazı 15
  İngilizce Altyazı 2
 • Afiş
  12. Dead Like Me (2003)
  8.1 (36,718 Oy)
  Yönetmen: David Grossman, James Whitmore Jr., Peter Lauer
  Oyuncular: Ellen Muth, Callum Blue, Jasmine Guy, Mandy Patinkin
  Açıklama: Komedi-drama türündeki dizide; ölmekte olan insanların ölüm ile yaşam arasında yaşadıkları ekranlara geliyor. 18 yaşındaki Georgia “George” Lass, eğitimini yarıda bırakmış, yeteneklerinin farkında olmayan, ilgisiz ve motivasyonu zayıf mutsuz bir genç kızdır. Günlerden bir gün MIR uzay istasyonundan bir klozetin üzerine düşmesi sonucu kendisini kaldırımda bulur. George öldüğünü ancak Azraillerden oluşan ekibin lideri Rube'la karşılaşınca fark eder.

  George, ruhunun bir sonraki seviyeye ulaşabilmesi için öbür dünyaya geçmek üzere olan ruhlara yardım etmek, böylelikle de kotayı doldurmak zorundadır.
  Türkçe Altyazı 4
  İngilizce Altyazı 3
 • Afiş
  13. Doctor Who (2005)
  8.7 (171,812 Oy)
  Yönetmen: Graeme Harper, Euros Lyn, Douglas Mackinnon
  Oyuncular: Matt Smith, David Tennant, Peter Capaldi, Jenna Coleman
  Açıklama: BBC yapımı İngiliz bilim kurgu televizyon dizisidir. Dizi, Gallifrey gezegeninden olan ve "Doktor" olarak bilinen bir zaman lordunun (time lord) maceralarını konu almaktadır.

  Doktor, belirli dönemlerde hücre yenilenmesi dediği bir yöntemle kendini baştan aşağı yenileyerek, başka bir görünüş ve hatta kişilikle yaşamına devam etmektedir.(Bu da dizinin yıllarca başrol oyuncularının rahat rahat değiştirilebilmesini sağlar)

  Dışarıdan 1950'lerden kalma bir polis kulübesi gibi görünen TARDIS adındaki bir uzay/zaman gemisi ile yolculuk yapan Doktor, yardımcıları ile beraber uzay ve zamanı keşfeder, problemleri çözer, yaratıklarla yüzleşir ve tarihe yapılan müdahalelere engel olur.

  Guinness Rekorlar Kitabı tarafından Dünya'nın en uzun süren bilim kurgu televizyon programı olarak listelenen dizi aynı zamanda İngiliz popüler kültürünün de önemli bir parçasıdır. Dizi iyi planlanmış hikâyeleri, ilk yayınlandığı dönemdeki düşük bütçeli yaratıcı özel efektleri ve elektronik müzik kullanımındaki önderliği ile tanınır.
  Türkçe Altyazı 86
  İngilizce Altyazı 36
 • Afiş
  14. Fringe (2008)
  8.4 (198,108 Oy)
  Yönetmen: Joe Chappelle, Brad Anderson, Fred Toye
  Oyuncular: Anna Torv, Joshua Jackson, Jasika Nicole, John Noble
  Açıklama: Bilimkurgu, drama ve gerilimin iç içe geçtiği yapımda bir özel ajan, bir bilim adamı ve oğlundan oluşan üçlümüz, bir dizi inanılmaz olayla bağlantılı ölümcül bir gizemi çözmeye çalışıyorlar...

  Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı'na iniş yapar... Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott (Valley), ölümün kıyısına gelir. Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein'ı Walter Bishop'a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter'ı (Jackson) yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles'ın (Reddick) emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir...
  Türkçe Altyazı 32
  İngilizce Altyazı 21
 • Afiş
  15. Ghost Whisperer (2005)
  Ghost Whisperer 3
  6.4 (39,285 Oy)
  Yönetmen: Ian Sander, Eric Laneuville, John Gray
  Oyuncular: Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Camryn Manheim, Christoph Sanders
  Açıklama: Ölüler konuşuyor, ruhların habercisi dinliyor...

  Melinda Gordon’ın çocukluğundan beri sahip olduğu bir yetisi var. O, bu dünyayı terk etmiş ruhlardan mesaj alabiliyor.

  İki dünya arasında kalmak kolay iş değil. Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemek mecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında. Bu ruhlar, Melinda’yı, mesajlarını yaşayanlara iletmek için bir kanal olarak kullanıyor. Mesajlardaki bilgiler bazen çok yoğun, bazen de dağınık oluyor, anlaşılması zorlaşıyor. Melinda yine de şikayetçi değil. Hem ölenlere, hem de hayatta kalanlara yardımcı olmayı başardığında bu olağanüstü yeteneğinin gerçek bir bağış olduğunu anlıyor. Onun görevi her iki dünyanın sakinleri arasında bağlantı sağlamak ve sona ermemiş işleri yüzünden öteki tarafa geçemeyen ruhlara elinden geldiğince yardım etmek. Bunun için de bazen bulmacanın parçalarını kendisinin bir araya getirmesi gerekiyor.
  Türkçe Altyazı 22
  İngilizce Altyazı 7
 • Afiş
  16. Haven (2004)
  Liman
  5.9 (5,990 Oy)
  Yönetmen: Frank E. Flowers
  Oyuncular: Razaaq Adoti, Orlando Bloom, Agnes Bruckner, Joy Bryant
  Açıklama: Kurnaz ve kendinden emin FBI ajanı Audrey Parker (Emily Rose), sıradan bir dava için unutulmuş bir küçük kasaba olan Haven'a gelir. Çok geçmeden olayların üzerine gitmesini sağlayan merakı, onu doğaüstü garip olayların merkezine çeker. Kasaba halkının doğaüstü etkilerden dolayı acı çeken kişiler olduğunu farkeder.
  Türkçe Altyazı 3
  İngilizce Altyazı 2
 • Afiş
  17. Heroes (2006)
  Kahramanlar
  7.6 (213,474 Oy)
  Yönetmen: Greg Beeman, Allan Arkush, Jeannot Szwarc
  Oyuncular: Jack Coleman, Hayden Panettiere, Milo Ventimiglia, Masi Oka
  Açıklama: Son zamanlarda sıradan görünen bir grup birey ancak 'özel' kelimesiyle tanımlanabilecek olan bazı yeteneklerini ortaya çıkardılar. Şimdilik bunun farkında olmasalar da, bu bireyler sadece dünyayı kurtarmakla kalmayıp onu sonsuza dek değiştirecekler. Bu sıradanlıktan olağanüstülüğe dönüşüm bir gecede meydana gelmeyecek. Her hikâyenin bir başlangıcı vardır.’’ Sözüyle başlıyor dizimiz.

  Hepsi de önceden sıradan bir hayat yaşayan, bazıları farklı arayışlar içerisinde olan, bazıları ise normal hayatlarını sürdürmeye çalışan normal birer insandı, ta ki bir gün; aslında çok farklı bir kader için seçildiklerini ve kendilerine hayal bile edemeyecekleri yetenekler verildiğini öğrenene kadar.
  Türkçe Altyazı 25
  İngilizce Altyazı 18
 • Afiş
  18. Hex (2004)
  7.1 (4,297 Oy)
  Yönetmen: Brian Grant
  Oyuncular: Jemima Rooper, Jamie Davis, Amber Sainsbury, Colin Salmon
  Açıklama: Yüzyıllar öncesinin ortaçağ şatosu bugün gizem dolu bir okul, Medenham Hall’da belirmeye başlayan fantastik olaylar, nefesleri kesecek.
  Ufak bir kazayla hayatı tamamen değişen masum bir öğrenci Cassie, oda arkadaşı Thelma ve Roxanne' in karanlık yaşamları...

  Hex, 300 yıl öncesinden sızıp gelen bir lanetin; Afrika kara büyüsünün gizemi. Geçmiş geleceği anlamak için bir yol mu, yoksa sadece karanlık, lanetli bir büyü mü?
  Şeytani mitler ve fantastik olaylarla gerçek dünya adına bildiklerinizi unutmanın zamanı. İngiliz aristokrasisinin taş duvarları arasında, ortaçağdan modern zamanlara taşınan bir lanet.Yoksa geçmiş bir vazo dolusu külden mi ibaret?
  Türkçe Altyazı 9
  İngilizce Altyazı 2
 • Afiş
  19. Joan of Arcadia (2003)
  7.0 (8,250 Oy)
  Yönetmen: James Hayman, Kevin Dowling, Steve Gomer
  Oyuncular: Joe Mantegna, Mary Steenburgen, Amber Tamblyn, Jason Ritter
  Açıklama: Joan of Arcadia, Amerikan yapımı 2003-2005 yılları arasında yayınlanmış olan, dram türündeki dizidir. İlk olarak CBS adlı kanalda Cuma akşamları 8-9 arası yayınlanmıştır. Dizide joan adli kizin tanridan mesajlar alip bunun dogrultusunda cevresindeki insanlara yardim etmesi konu ediliyor.
  Türkçe Altyazı 2
  İngilizce Altyazı 2
 • Afiş
  20. Kyle Xy (2006)
  7.6 (26,335 Oy)
  Yönetmen: Michael Robison, Guy Norman Bee, Pat Williams
  Oyuncular: Matt Dallas, Marguerite MacIntyre, Bruce Thomas, April Matson
  Açıklama: Dizi, Kyle'ın ormanda tek başına uyanmasıyla başlar. Kyle kim olduğunu hatırlamamaktadır, çocukluğuna dair tek bir anısı bile yoktur. Ne konuşabilmektedir, nede yemek yiyebilmektedir. Kasaba'da Trager ailesinin yanında kalmaya başlayan Kyle'ın normal bir genç olmadığının farkedilmesi çok uzun sürmez. Kyle, geçmişiyle ilgili soru işaretlerini kaldırmak için olayların peşine düşer. Bazı şeyler açığa çıktıkça yeni sorular ortaya çıkar ve dizi, merak uyandıran akışını sürdürür. Ayrıca Kyle'ın göbek deliğinin olmaması da ilginç bir ayrıntıdır.

  Kyle XY, bilimkurgu dizisi olması dışında, dizinin bir lise etrafında geçmesi nedeniyle gençlik dizisi tadında ilerlemektedir. Dizinin birde alternatif rock parçalardan oluşan soundtrack albümü çıkmıştır.
  Türkçe Altyazı 18
  İngilizce Altyazı 8
 • Afiş
  21. Life on Mars (2006)
  8.4 (26,047 Oy)
  Yönetmen: S.J. Clarkson, John Alexander, John McKay
  Oyuncular: John Simm, Philip Glenister, Liz White, Dean Andrews
  Açıklama: Sam Tyler bir suçu araştırırken geçirdiği trafik kazası sonucu gözlerini, David Bowie'nin Life on Mars single'ının listeleri kasıp kavurduğu 1973 yılında açar.After being involved in a car accident in 2006, DCI Sam Tyler (Simm) wakes up to find himself in 1973, the era of 'Sweeney' type policing, Mark III Cortinas, and flared trousers.
  Türkçe Altyazı 6
  İngilizce Altyazı 5
 • Afiş
  22. Lost Girl (2010)
  7.7 (25,521 Oy)
  Yönetmen: Steve DiMarco, Paolo Barzman, Ron Murphy
  Oyuncular: Anna Silk, Kris Holden-Ried, Zoie Palmer, Rick Howland
  Açıklama: Lost Girl doğaüstü baştan çıkarıcı ‘Bo’ (Anna Silk) hayatını konu alıyor. ‘Bo’ aslında bir ‘Succubus’ yani ölümlülerin seksüel enerjilerinden beslenen bayan bir iblis. Bo normal bir kız gibi insan ailesinin yanında büyür ve normal bir kız olduğuna inanır ta ki erkek arkadaşı ile ilk seksüel faaliyetinde bütün enerjisini emene kadar.

  Şimdi tek başına yollarda ve korkuyor. Sonraları kendisinin bir ‘Fae’, milenyum yıllarına kadar sırlarını başarı ile korumuş efsanevi yaratık grubu, olduğunu keşfediyor. Yanlız olmadığını öğrendiğinde dehşete düşer, ‘Fae’ ve insan arasında orta yolda gitmeye karar verir ve geçmişini nerdene nasıl geldiğini öğrenmeyi kendine görev olarak sayar, bu görevin ilk aşaması ise biyolojik annesini bulmaktır.
  Türkçe Altyazı 19
  İngilizce Altyazı 9
 • Afiş
  Korkunun Ustaları
  7.6 (10,149 Oy)
  Yönetmen: Stuart Gordon, Dario Argento, John Carpenter
  Oyuncular: Karen Austin, J. Winston Carroll, Miho Ninagawa, Anthony Harrison
  Açıklama: Masters of Horror, yani "Korkunun Ustaları" adını taşıyan diziye, birer saatlik korku filmlerinden oluşan bir proje olarak bakılabilir. Eski "Alacakaranlık Kuşağı" öyküleri tadında her "bölüm"de ayrı bir hikaye anlatılıyor, bu öykü o bir saat içinde başlayıp bitiyor ve her "bölüm" korku sinemasının kalburüstü bir ismi tarafından çekiliyor. Bu filmlerin çoğu "Clive Barker", "Stephen king", "Edgar Allan Poe" ve "H.P.Lovecraft" öykülerinden uyarlanmış. Ve çoğunun da yönetmeni korku sinemasının duayeni olan yönetmenler. Argento'dan Carpenter'a, Tobe Hooper'dan Takashi Mikee'ye kadar çok ünlü yönetmenlerin 13 filmlik dev projesinin ilk sezonu 2005 yılında izleyisiyle buluşmuştu.
  Türkçe Altyazı 9
  İngilizce Altyazı 2
 • Afiş
  24. Medium (2005)
  7.0 (23,029 Oy)
  Yönetmen: Aaron Lipstadt, Peter Werner, Vincent Misiano
  Oyuncular: Patricia Arquette, Miguel Sandoval, Sofia Vassilieva, Maria Lark
  Açıklama: Patricia Arquette'nin başrolünü canlandırdığı genç kadın karakter; bir yandan iki kızı ve kocasıyla normal aile yaşantısına devam ederken bir yandan da medyumluk yeteneği ile işlenen suçlara ışık tutarak mesleğini gerçekleştirir.Suburban mom Alison Dubois attempts to balance family life with solving mysteries using her special gift. The dead send her visions of their deaths or other crimes while she sleeps.
  Türkçe Altyazı 24
  İngilizce Altyazı 11
 • Afiş
  25. Merlin (2008)
  7.9 (62,087 Oy)
  Yönetmen: Jeremy Webb, Alice Troughton, David Moore
  Oyuncular: John Hurt, Colin Morgan, Bradley James, Richard Wilson
  Açıklama: İngiliz yapımı bir dizi olan Merlin'de sihrin ve doğaüstü yaratıkların diyarı Camelot'ta ilerde önemli bir büyücü olacak Merlin’in gençlik yıllarını konu almaktadır. Kral Uther tarafından yönetilen Camelot Krallığı’nda büyücülerin sihir yapmalarının yasaklandığı bir dönemde, doğaüstü yeteneklere sahip Merlin adında genç bir adamın yolu ileride tahta geçecek Prens Arthur’la kesişir. İki genç adamın rekabetle başlayan tanışıklıkları kısa sürede dostluğa dönüşür. Dizide belirtildiği kadarıyla hem Camelot, hem de diğer krallıkların kaderinde büyük rol oynayacaklardır.
  Türkçe Altyazı 29
  İngilizce Altyazı 10
 • Afiş
  26. Misfits (2009)
  8.3 (82,538 Oy)
  Yönetmen: Tom Green, Jonathan van Tulleken, Tom Harper
  Oyuncular: Nathan Stewart-Jarrett, Joseph Gilgun, Iwan Rheon, Lauren Socha
  Açıklama: Dizi, birbirini tanımayan 5 gencin fırtınaya yakalandıktan sonra süper güçler kazanmasını konu alıyor. İlk bakışta Heroes'a benzetebileceğiniz diziyi Heroes'dan ayıran ise bu süper güçler kazanan gençlerin dünyayı kurtarmaya veya dünyayı kötülükle yönetmeye kalkışmaması. Misfits'te her karakterin kendine özgü sorunları vardır, ne iyidirler ne de kötüdürler, sadece uyumsuzdurlar ve süper güçlerinden hiç memnun değildirler.
  Türkçe Altyazı 24
  İngilizce Altyazı 13
 • Afiş
  27. Once Upon a Time (2011)
  Bir Varmış Bir Yokmuş
  7.8 (191,477 Oy)
  Yönetmen: Ralph Hemecker, Dean White, Ron Underwood
  Oyuncular: Jared Gilmore, Lana Parrilla, Josh Dallas, Robert Carlyle
  Açıklama: Hepsi sonsuza kadar mutlu mesut yaşadılar.… Ya da herkesin bu cümleye inanması sağlandı. Şimdi 28 yaşında olan Emma Swan kendisine nasıl bakacağını biliyor çünkü bebekken terk edildiğinden beri o bunu zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar buluyor ve işte her şey burada değişmeye başlıyor...

  Henry şimdi 10 yaşında ve Emma'nın yardımına muhtaç. Çünkü Henry aslında Emma'nın alternatif bir dünyadan geldiğine ve Pamuk Prenses ve yakışıklı Prens'in kızı olduğunu inanıyor...
  Sahip olduğu masallar kitabına göre, onu Korkunç Cadı'nın lanetinden korumak için başka bir diyara göndermeleri gerekiyordu bu sayede cadı masallar ülkesinde kapana kısılmış, zamanda donmuş olacaktı ama tabi ki Emma bu hikâyenin bir kelimesine bile inanmamaktadır.
  Türkçe Altyazı 33
  İngilizce Altyazı 35
 • Afiş
  28. Primeval (2007)
  7.3 (11,885 Oy)
  Yönetmen: Cilla Ware, Jamie Payne, Mark Everest
  Oyuncular: Andrew Lee Potts, Hannah Spearritt, Ben Miller, Juliet Aubrey
  Açıklama: Primeval, İngiltere yapımı, ITV televizyonun da yayınlanan bir bilimkurgu, macera dizisidir.

  Dizinin konusu, dünyanın çeşitli yerlerinde çıkan ve zamanda seyahat olanağı tanıyan kapılarla ilgili. Bu kapılar geçmişe açılabildiği gibi geleceğede açılabiliyor. Dizi de bolca zaman yolculuğuna rastlamak mümkün. Tabi bununla birlikte geçmişten gelen dinazorlar ve gelecekten gelen insanlar hikayeyi iyice garipleştiriyor.
  Türkçe Altyazı 31
  İngilizce Altyazı 11
 • Afiş
  29. Psychoville (2009)
  8.0 (4,791 Oy)
  Yönetmen: Matt Lipsey
  Oyuncular: Reece Shearsmith, Steve Pemberton, Daniel Kaluuya, Daisy Haggard
  Açıklama: Dizi, ortak noktaları bir akıl hastanesinde bulunmuş olmak olan bir grup insanın, gizemli bir şekilde "I know what you did (ne yaptığını biliyorum)" temalı mektup almaları ve bunun sonucunda gelişen olayları konu alıyor.
  Türkçe Altyazı 3
  İngilizce Altyazı 3
 • Afiş
  30. Smallville (2001)
  7.5 (104,875 Oy)
  Yönetmen: James Marshall, Greg Beeman, Mike Rohl
  Oyuncular: Tom Welling, Allison Mack, Kristin Kreuk, Michael Rosenbaum
  Açıklama: Efsane kahramanlar da bir zamanlar genç ve çömezdiler… Superman fenomeninin gençlik yıllarına ışık tutan Smallville tam da “Acaba her şey nasıl başlamıştı?” sorusuna cevap arayan cinsten bir bilimkurgu dizisi.

  Clark Kent’in (Tom Welling) büyüdüğü kasaba Smallville’de sıradan gibi görünen gençlerin ilişkilerini, dostluklarını, fedakarlıklarını hatta ihanetlerini seyrederken, Clark’ın uçan bir adama dönüşme hikayesini de izliyoruz. Ayrıca Smallville’de ‘farklı’ olanın sadece Clark olmadığı da bir gerçek...
  Türkçe Altyazı 45
  İngilizce Altyazı 27
 • Afiş
  31. Teen Wolf (2011)
  Genç Kurt
  7.7 (108,480 Oy)
  Yönetmen: Russell Mulcahy, Tim Andrew, Jennifer Lynch
  Oyuncular: Tyler Posey, Holland Roden, Dylan O'Brien, Linden Ashby
  Açıklama: Scott McCall, aptal bir lise öğrencisiyken, kurt saldırısına maruz kalıp yeni güçler keşfeder. Ve hayatı birden değişir. 80′lerin ünlü filmi dizi olarak geri dönüyor. Teen Wolf'u toplam 12 bölüm olarak tekrar MTV ekranlarında izleyeceğiz.

  1985'te çekilen orjinal filmin başrol oyuncusu Micheal J. Fox, yazın çekilen pilot bölümler için oldukça heyecan verici olduğunu ifade etmiş. Çekilecek olan yeni televizyon dizisinde Scott McCall karekterini ise Tyler Posey canlandıracak.
  Türkçe Altyazı 25
  İngilizce Altyazı 19
 • Afiş
  Terminator: Sarah Connor Günlükleri
  7.7 (53,680 Oy)
  Yönetmen: Charles Beeson, Jeffrey G. Hunt, David Nutter
  Oyuncular: Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau, Richard T. Jones
  Açıklama: Terminator: The Sarah Connor Chronicles ABD yapımı bilim kurgu ve macera türünde TV dizisi. Warner Bros. tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi Terminatör serilerinin televizyon uyarlamasıdır. Sarah Connor ve John Connor karakterlerinin serüvenleri Terminator 2 ile Terminator 3 arasındaki bölümü kapsamaktadır. Mario Kassar ve Andrew G. Vajna'nın yardımcı prodüktörlüğünü yaptığı dizi filmin senaryosunu James Middleton, David Nutter ve Josh Friedman yazmıştır. Ayrıca dizi boyunca Cameron adındaki bir Terminatör ve John Connor'ın amcası Derek Reese kahramanlarımıza eşlik etmektedir
  Türkçe Altyazı 15
  İngilizce Altyazı 8
 • Afiş
  33. The 4400 (2004)
  4400
  7.4 (38,919 Oy)
  Yönetmen: Scott Peters, Vincent Misiano, Nick Copus
  Oyuncular: Jacqueline McKenzie, Joel Gretsch, Patrick John Flueger, Conchita Campbell
  Açıklama: Yetmiş yıl boyunca, binlerce kişi gizemli şekilde ortadan kayboldu. Her birinin kaybolmasının ardından yapılan araştırmalar sonuç vermedi. Sonra bir 11 Temmuz günü, ansızın ve açıklanamayan bir şekilde 4400'ü birden aynı anda geri döndü. Dönüşleri de kaybolmaları gibi gizem doluydu. Döndüklerinde, hepsi kayboldukları yaştaydı ve aradan geçen zamanda neler olduğu hakkında hiçbir fikirleri yoktu. Nerede olduklarını da, nasıl döndüklerini de hatırlamıyorlardı.

  Dünya ise dönmeyi sürdürmüş ve onların kaybolduğu günden bu yana pek çok şey değişmişti. Ama sadece dünya değil, onlar da değişmişti. Artık telepati ya da geleceği görme gibi özel yeteneklere sahiptiler. Kaçırılmalarının bir nedeni vardı. Onlar gelecekte insanoğlunu bekleyen korkunç sonun önüne geçmek için görevlendirilmişlerdi. Ancak kimse bunun nasıl gerçekleşeceğini bilmiyordu.
  Türkçe Altyazı 11
  İngilizce Altyazı 5
 • Afiş
  34. The Dead Zone (2002)
  "Ölü Bölge"
  7.5 (7,766 Oy)
  Yönetmen: James Head, Michael Robison, Mike Rohl
  Oyuncular: Anthony Michael Hall, Nicole de Boer, Chris Bruno, John L. Adams
  Açıklama: Bir dokunuşta geçmişte olanları veya gelecekte olacakları görme yeteneğiniz olsun ister misiniz? Kimsenin sizden sır saklayamadığı bir ortamda gelecekte olabilecek kötü şeyleri engellemeye çalışmak ve dünyanın bütün yükünü sırtında hissetmek pek kolay bir şey olmasa gerek. Dizimizin baş karakteri Johnny Smith (Anthony Micheal Hall) küçük bir kasabada dertlerden uzak bir şekilde bir lisede öğretmenlik yapmaktadır. Çocukluğundan beri birlikte olduğu nişanlısı da aynı okuldadır ve ikili evlilik planları yapmaktadır. Derken günün birinde Johnny geçirdiği bir trafik kazası sonucunda komaya girer. Altı yıl komada kaldıktan sonra uyanır ancak hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. Annesi ölmüş, nişanlısı başka bir adamla evlenmiş ve o komadayken nişanlısından doğan oğlu da Johnny’nin kim olduğunu bilmemektedir. Tabii ki değişen sadece bunlar değildir. Komadan çıktığı anda bir lanet gibi yakasına yapışan yeni yeteneği de adeta hayatının asla eskisi gibi olmayacağını haykırmaktadır.
  Türkçe Altyazı 7
  İngilizce Altyazı 7
 • Afiş
  35. The Fades (2010)
  7.9 (4,606 Oy)
  Yönetmen: Farren Blackburn, Tom Shankland
  Oyuncular: Lily Loveless, Daniel Kaluuya, Iain De Caestecker, Sophie Wu
  Açıklama: Amerikan-İngiliz ortak yapımı, her bölümü 60 dakikadan oluşan bir dizidir. İlk sezon 6 bölüm olarak planlanmıştır.

  Paul 17 yaşında, kimseye açıklayamadığı kıyamet rüyaları gören bir genç çocuktur. Yeteri kadar korkunç değilmiş gibi, etrafında ''Soldur'' olarak bilinen ölü ruhları görmeye başlar. Soldurlar diğer canlılar tarafından kokusu alınır ya da görülebilir varlıklar değildir. Ancak hayata küsmüş ve intikam duyguları ile dolu olan Fade Polus, ölü ve yaşam arasındaki engeli kırmak için bir yol bulur.
  Türkçe Altyazı 2
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  36. The Listener (2009)
  6.8 (6,951 Oy)
  Yönetmen: Clement Virgo, Kari Skogland, Peter Stebbings
  Oyuncular: Craig Anthony Olejnik, Ennis Esmer, Lauren Lee Smith, Rainbow Francks
  Açıklama: Bir ambulansın sağlık görevlisi olan genç Toby Logan, insanların düşüncelerini okuyabilmekte. Genelde bu yeteneğini kullanmamaktan, insanların ve arkadaşlarının özel hayatlarına girmemekten yana olan kahramanımız, müdahale ettiği araba kazasından, yangından kurtarılan kurbanların o sırada akıllarından geçene tanık olunca işler değişmekte. "Bu işte bir bit yeniği var, bu adam/kadın neden yalan söyledi şimdi?" diye başlayıp; bir onun, bir bunun akıllarındakileri okuya okuya ve bunu da çaktırmadan yapmaya çalışa çalışa mevzuyu çözmeye çalışıyor.

  Ne ambulans şoförü takım arkadaşı Osman Bey’in, ne çalıştığı hastanede flört halinde olduğu doktor Fawcett’in, ne de çeşitli davalarda rastlaştığı polis memuresi Dedektif Marks’ın onun bu becerisinden hiç haberleri yok. Hatta kahramanımızın becerisi, dedektif hanımın gözünde kimi zaman "suçlu ya da yardakçı" durumuna düşmesine sebep oluyor. Bu yüzden, onlara farkettirmeden durumu kurtarmaya çalışması da diziye ayrı bir tat katıyor. Dizinin başrolünde Craig Olejnik var. Türk asıllı ambulans şoförü Osman Bey rolünü ise, yine Türk asıllı kanadalı komedyen Enis Esmer üstlenmiş.
  Türkçe Altyazı 14
  İngilizce Altyazı 8
 • Afiş
  Vampir Günlükleri
  7.8 (248,729 Oy)
  Yönetmen: Chris Grismer, Joshua Butler, Michael A. Allowitz
  Oyuncular: Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kat Graham, Candice King
  Açıklama: Ailelerini dört ay önce bir trafik kazasında kaybetmiş olan 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrası hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Elena çevresinde her zaman güzelliği ve başarılı bir öğrenci olmasıyla ön planda olmuştur. Yaşadığı acıyı dış dünyadan saklama çabasındadır. İki vampir kardeşten Stefan ve Damon'ın kasabaya gelmesiyle, Elena'yla Stefan hemen birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.

  Dizi bu hikâyeden yola çıkarak, ufak bir kasabadaki iki vampir kardeşin Elena isimli genç kıza karşı duydukları tutku yüzünden birbirleriyle mücadele içerisinde olmalarını konu alıyor. Vampirlerden daha iyi huylu olarak tanımlayabileceğimizin adı Stefan, daha sert ve karanlık görünümlü olan ve insan kanı içme konusunda herhangi bir vicdan azabı duymayansa Damon. Bu iki vampirin birbirleriyle mücadelesi sırasında yalnızca Elena değil, genç kızın ailesi ve kasabanın diğer sakinleri de tehlike altında olacak.
  Türkçe Altyazı 30
  İngilizce Altyazı 23
 • Afiş
  38. The Walking Dead (2010)
  Yürüyen Ölüler
  8.4 (740,934 Oy)
  Yönetmen: Greg Nicotero, Ernest R. Dickerson, Michael E. Satrazemis
  Oyuncular: Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Norman Reedus, Melissa McBride
  Açıklama: Yürüyen Ölüler,(The Walking Dead) bir çatışmada yaralandıktan sonra kendine gelen ve dünyayı yaşayan ölülerin ele geçirdiğini gören bir kasaba şerifinin hikayesini anlatıyor.

  Yürüyen Ölüler başkahramanının tüm zayıflıklarını ve insani yönleri göstermeye çalışan, yan karakterlerinin hikayelerine de olabildiğince eğilen, iyi yazılmış, dramatik derinliğe sahip sıkı bir film tadında.
  Türkçe Altyazı 30
  İngilizce Altyazı 16
 • Afiş
  8.3 (2,762 Oy)
  Yönetmen: James Genn, James Dunnison, Craig David Wallace
  Oyuncular: Alex House, Maggie Castle, Bill Turnbull, Melanie Leishman
  Açıklama: A stoner metalhead named Todd Smith, his crushee Jenny, his best friend Curtis, and the geeky Hannah, search their high school for a mayhem-causing Satanic spell book, while being opposed by Atticus, the evil guidance councillor.
  Türkçe Altyazı 10
  İngilizce Altyazı 2
 • Afiş
  40. True Blood (2008)
  7.9 (213,841 Oy)
  Yönetmen: Michael Lehmann, Scott Winant, Daniel Minahan
  Oyuncular: Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten
  Açıklama: Dizide ABD'nin güneyinde, Louisiana eyaletinde bulunan Bon Temps isimli küçük (kurgusal) bir kasabada vampirler ve insanların birlikte yaşamaya başlaması, aralarındaki etkileşim konu edilmektedir. Dizinin baş kahramanları Sookie Stackhouse (Anna Paquin) isimli telepatik bir garson kız ile aşık olduğu Bill Compton (Stephen Moyer) isimli bir vampirdir.
  Türkçe Altyazı 37
  İngilizce Altyazı 31
 • Afiş
  41. Warehouse 13 (2009)
  7.6 (41,437 Oy)
  Yönetmen: Chris Fisher, Constantine Makris, Tawnia McKiernan
  Oyuncular: Eddie McClintock, Joanne Kelly, Saul Rubinek, Allison Scagliotti
  Açıklama: Warehouse 13 dizisi, iki gizli servis ajanının Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nı terörist bir saldırıdan kurtardıktan sonra Warehouse 13 (Depo 13) adlı gizli bir departmana transfer edilmeleriyle başlıyor. Güney Dakota'nın ıssız ve gizli bir bölgesinde bulunan bu depoda, devlet tarafından ele geçirilen bir takım garip ve gizemli nesneler incelenmektedir. Bu iki ajanın görevide devlet tarafından istenen bu esrarengiz nesneleri depoya getirmek ve gizemini çözmektir.

  Ajanlardan Pete, kural tanımaz ve meraklı bir yapıya sahipken ortağı Myka, Pete'in tam aksine kuralcı ve dikkatlidir. Bu iki zıt karakter, bir şekilde birbirlerini tamamlayarak görevlerini sürdürüyorlar.
  Türkçe Altyazı 25
  İngilizce Altyazı 22
 • Afiş
  8.0 (49 Oy)
  Oyuncular: Kazuya Kamenashi, Anne Watanabe, Fuku Suzuki, Morio Agata
  Açıklama: Bem (Kamenashi Kazuya), Bera (Anne) ve Bero (Suzuki Fuku) ne insan ne de hayvan olan, çirkin mi çirkin yaratıklardır. Ne zaman bir insanın başı derde girse yardımlarına koşan, barışçıl ve adil kahramanlardır. Ama insanlar onlardan korkmakta ve tiksinmektedirler. Daha da kötüsü polis tarafından takip edilmektedirler. Bir dizi rastlantı sonrası bir dedektifle (Kitamura Kazuki) aralarında dostluk başlar.

  ınsanlarla ilişki kurdukça, insan olma arzularıı da güçlenmektedir. Günün birinde insan olma umuduyla insanoğlu için tüm kötülüklere karşı savaþmaktadırlar.
  Türkçe Altyazı 1
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  Vampir Avcısı Buffy
  8.2 (112,680 Oy)
  Yönetmen: Joss Whedon, James A. Contner, David Solomon
  Oyuncular: Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Anthony Head
  Açıklama: Buffy, görünüşte annesiyle birlikte Sunnydale'e taşınan ve burada yeni okulu Sunnydale High'a alışmaya çalışan sıradan bir genç kızdır. Buffy'nin kısa zamanda bu küçük kasabaya alışmasını kolaylaştıran şey, yöre halkının sıcak karşılamasından çok, Cehennem Ağzı'ndan fırlamış türlü iblis ve vampirlerdir. Buffy her nesilde, gecenin yaratıklarıyla mücadele etmeleri üzere seçilen Avcı'ların sonuncusudur ve buraya gelmesinin sebebi de önceki okulunu, vampirleri yok etmek için ateşe verip kül etmiş olmasıdır. Hiç de istemediği bu kaderi yaşamasını kolaylaştıran şey arkadaşları Willow, Xander ve gözetmeni Giles'ın varlığıdır. Ancak ruhu olan vampir Angel'ın devreye girişi işleri biraz karıştıracaktır.
  Türkçe Altyazı 25
  İngilizce Altyazı 8
 • Afiş
  44. Game of Thrones (2011)
  Taht Oyunları
  9.5 (1,320,852 Oy)
  Yönetmen: Alan Taylor, David Nutter, Alex Graves
  Oyuncular: Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington
  Açıklama: Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır.
  Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starkların kalesi Kışbarı'nın kuzeyinde, Yedi Krallık'ı koruyan Sur'un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır.
  Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Tahtı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur.
  Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard'ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkralların soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtalarında ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır.
  Türkçe Altyazı 56
  İngilizce Altyazı 28
 • Afiş
  45. The X Files (1998)
  Gizli Dosyalar: Gelecekle Savaş
  7.0 (92,682 Oy)
  Yönetmen: Rob Bowman
  Oyuncular: David Duchovny, Gillian Anderson, John Neville, William B. Davis
  Açıklama: GERÇEK ORADA BİR YERDE...
  FOX MULDER VE DANA SCULLY BİLİNMEYENİ, SÖYLENMEYENİ, GİZLENENİ ARIYOR

  Dünya dışı varlıklara inanır mısınız? Uzayda bizden başka canlılar, bizimki kadar ileri, hatta daha ileri uygarlıklar var mı sizce? Bazı geceler pencerenizden dışarı baktığınızda gördüğünüz ışık saçan uçan nesne UFO olabilir mi dersiniz?

  Bu gibi sorulara olumlu cevap verme eğiliminde olan biriyseniz The X-Files tam size göre demektir.

  FBI’a bağlı olarak çalışan ve dünyanın dört bir yanındaki esrarengiz olayları araştıran gizli bir birimin iki ajanı, Ajan Fox Mulder ve Ajan Dana Scully ile birbirinden garip olaylara tanık olacak ve hükümet yetkililerinin sakladığı gerçeklerle yüzleşeceksiniz.

  ABD’de 1993 yılında ilk kez ekranlarda görülen The X-Files 9 sezon boyunca en çok izlenen ve en sevilen diziler arasında yer aldı. Chris Carter’ın yarattığı konsept üzerine inşa edilen dizi gerçek bir efsane haline geldi ve dünyanın dört bir yanında hayranları tarafından The X-Files kulüpleri kuruldu.
  Türkçe Altyazı 12
  İngilizce Altyazı 5
 • Afiş
  Waverly Büyücüleri
  6.8 (24,000 Oy)
  Yönetmen: Victor Gonzalez, Bob Koherr, Robert Berlinger
  Oyuncular: Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone
  Açıklama: Sihirbaz kardeşlerin yer yer komik yer yer fantastik hikayesini anlatıyor."Wizards of Waverly Place" focuses on the Russos. A typical family, which includes a mom, Theresa Russo; a dad, Jerry Russo; a son, Justin Russo; a daughter, Alex Russo; and another son, Max Russo. The kids and the family live normal lives but what their friends don't know is the kids are wizards in training and the dad was a former wizard! The show follows the Russo family, your typical New York City family, on the surface that is. While the Russo kids try to have normal lives as teenagers they must keep a secret; they're wizards in training. They inherit their magical abilities from their dad, Jerry Russo who is also their magic teacher and a former wizard. However, there is a twist, only one child from each wizard family is allowed to keep his or her powers. When they all turn 18 the Russo children will have a family competition between siblings to decide who gets to keep their powers.
  Türkçe Altyazı 6
  İngilizce Altyazı 25
 • Afiş
  47. Charmed (1998)
  7.1 (64,332 Oy)
  Yönetmen: John T. Kretchmer, James L. Conway, Joel J. Feigenbaum
  Oyuncular: Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Brian Krause, Rose McGowan
  Açıklama: Prue, Piper ve Phoebe kardeşlerin tavan arasında buldukları "Gölgeler Kitabı" adlı kitap kaderlerini değiştirir. Phoebe, kitaptaki büyülü sözleri okuyunca üç kız kardeşin atalarından miras kalan cadılık güçleri açığa çıkar.

  Her birinin farklı doğaüstü yetenekleri vardır:

  Prue, telekinezi gücüyle objeleri hareket ettirebilmektedir, daha sonra ise astral projeksiyon gerçekleştirebilme (geçici olarak kendini bedeninin dışına ışınlayabilme) yeteneğini kazanacaktır.

  Piper objelerin moleküllerini yavaşlatabilmektedir. Daha sonra bu gücü gelişince objelerin moleküllerini hızlandırabilmeye başlayacaktır. Objelerin molekülleri yavaşladığında zaman yavaşlayıp durmuş gibi olmaktadır. Hızlandığında ise obje patlamaktadır. Phoebe ise gelecekten veya geçmişten imgeler görme gücüne sahip olur, sonra ise havalanma gücünü kazanır. 6. sezondan 7. sezonun ortasına kadar duygudaşlık diye adlandırılan, karşısındakinin duygularını hissedibilme yeteneği kazanmıştır.

  Duygudaşlık dışındaki bütün güçler iyi cadılara ve yüksek dereceli bazı iblislere işlememektedir. Halliwell kardeşler şeytani varlıklara karşı savaşabilmek için kullandıkları bu yeteneklerini birleştirdiklerinde ise yenilmez sihirli bir güç yaratırlar.Bu eşi olmayan üçlünün gücüdür. Yüksek dereceli bazı iblisleri yok etmek için üçlünün gücü gerekmektedir. Kardeşler üçlünün gücünü oluşturmadıklarında, yani tek başlarına sıradan birer cadıdır ve bu yüksek dereceli iblisleri tek başlarına yok edemezler...
  Türkçe Altyazı 24
  İngilizce Altyazı 8
 • Afiş
  Arayıcının Efsanesi
  7.7 (30,931 Oy)
  Yönetmen: Mark Beesley, Garth Maxwell, Michael Hurst
  Oyuncular: Craig Horner, Bridget Regan, Bruce Spence, Craig Parker
  Açıklama: Terry Goodkind'in, The Sword of Truth adlı kitap serisinden uyarlanan yeni bir fantastik dizi.
  Bir kahin ölüm döşeğinde, gelmiş geçmiş en kötücül insan olan Darken Rahl'ı öldürecek olan, gerçek bir Arayıcının doğacağı kehanetinde bulunur. Darken Rahl, adamlarını gönderip yeni doğan tüm çocukları öldürtse de gerçek Arayıcı olan çocuk, bir büyücü tarafından sınırın diğer tarafına kaçırılır. Arayıcı, aslında kim olduğunu bilmemektedir. 23 yıl sonra bir Confessor, büyücüye gelerek Arayıcı'yı bulmasında yardım etmesini ister...
  Türkçe Altyazı 27
  İngilizce Altyazı 6
 • Afiş
  49. Alphas (2011)
  7.3 (25,599 Oy)
  Yönetmen: Nick Copus, Matthew Hastings, Leslie Libman
  Oyuncular: David Strathairn, Ryan Cartwright, Warren Christie, Azita Ghanizada
  Açıklama: Adliyede bir tanığın açıklanamaz şekilde kilitli bir odada öldürülmesi üzerine, Dr Lee Rosen Konuyu araştırmakla görevlendirilir.Dr Lee Rosen, beyin yapısında farklılar sebebiyle gelişmiş yeteneklere sahip insanların olduğu Alpha isimli bir ekibin başıdır. Gary Bell, yüksek bir bilgi işlem yeteneğine sahip bir otistiktir. Bill Harken, eski bir FBI ajanıdır. Nina Theroux, başka insanların zihinlerini istediklerini yaptırmak için programlayabilen güzel bir kadındır. Ancak bu yetenekler bir de bedeli vardır. Gary’i otizm bir çocuk gibi yapmıştır. Harken’in öfke nöbetleri işini ve ailesini kaybetmesine neden olmuştur. Nina hiçbir zaman başkalarının gerçek duygularını bilememektedir. Şimdi bu yeni davada beraberdirler.
  Türkçe Altyazı 8
  İngilizce Altyazı 8
 • Afiş
  Güzel ve Çirkin
  7.2 (32,314 Oy)
  Yönetmen: Stuart Gillard, Steven A. Adelson, Rick Bota
  Oyuncular: Kristin Kreuk, Jay Ryan, Nina Lisandrello, Austin Basis
  Açıklama: 1987-1990 yıllarında arasında CBS'te yayınlanan, aynı adlı dizinin uyarlaması olan yapım, çirkin aslan adam Vincent ile güzeller güzeli Catherine'nin imkansız aşkını ele alacak ve orijinal versiyonunun modernize edilmiş hali olacak. Birkaç yıl önce Catherine, annesiyle birlikte bir silahlı saldırıya uğramıştır. Bu saldırıda annesini kaybeder; fakat, kendisini biri -ya da "bir şey" demek daha doğru- kurtarır ve ortadan kaybolur. Bu kişiden etkilenen Catherine, onu aramaya koyulur ve yıllar sonra bir şekilde ona ulaşır. Çeşitli özel sebeplerinden ötürü sosyal yaşamdan kendini soyutlayan Vincent'ın, 10 yıldır sakladığı büyük bir sırrı vardır. Kendisi sinirlendiği zaman, gücünü ve duygularını kontrol edemeyen, ürkütücü bir yaratığa dönüşmektedir. Catherine, bu sırrı annesininin cinayetiyle ilgili işe yarar bir bilgi karşılığında korumaya söz verir. İkili bu cinayet meseleleriyle meşgul olurlarken de aralarında karmaşık bir ilişki oluşmaya başlar.
  Türkçe Altyazı 13
  İngilizce Altyazı 23
 • Afiş
  51. Farscape (1999)
  8.3 (29,333 Oy)
  Yönetmen: Tony Tilse, Rowan Woods, Andrew Prowse
  Oyuncular: Ben Browder, Claudia Black, Anthony Simcoe, Lani John Tupu
  Açıklama: Astronaut John Crichton, on an experimental space mission, is accidentally hurled across the universe into the midst of an intergalactic conflict. Trapped among alien creatures wielding deadly technology and hunted by a merciless military race, Crichton is on an epic odyssey more spectacular than anything he has ever imagined.
  Türkçe Altyazı 11
  İngilizce Altyazı 8
 • Afiş
  Gizli Çember
  7.4 (41,920 Oy)
  Yönetmen: Liz Friedlander, David Barrett, John Fawcett
  Oyuncular: Britt Robertson, Thomas Dekker, Phoebe Tonkin, Shelley Hennig
  Açıklama: Bir gün nedensiz yere lastiğinin patlaması üzerine eve geç kalan Cassie annesine telefon edip durumu açıklamaya çalışır. Ancak bu konuşmanın annesiyle yapacağı son konuşma olduğundan habersizdir. O lastiğini değiştirirken annesi gizemli bir adamın çıkardığı büyük yangında can verir ve Cassie büyükannesinin yaşadığı Chance Harbor kasabasına taşınmak zorunda kalır. Cassie bu kasabada bir cadı olduğunu ve kasabadaki genç cadıların bazılarının ailelerinin de gizemli bir yangına kurban gittiğini öğrenir. Okul arkadaşlarının kurduğu Secret Circle’a katılan Cassie, ilk aşkıyla da tanışır ve macera başlar.
  Türkçe Altyazı 17
  İngilizce Altyazı 10
 • Afiş
  53. Eureka (2006)
  7.9 (42,656 Oy)
  Yönetmen: Mike Rohl, Michael Robison, Matthew Hastings
  Oyuncular: Colin Ferguson, Salli Richardson-Whitfield, Erica Cerra, Neil Grayston
  Açıklama: 2. dünya savaşı sonrası bilimin amacı dünyayı güvenli tutmak olmuştur.Sonraları Albert Einstein'ın liderliğinde bir ekip Amerika da kuzey pasifik civarlarında bir bölgede dünya için yararlı olacak, çeşitli über-zekalı insanlar yetiştiren, en iyi plancı ve mimarlar ile ideal yaşama alanlarını tasarlayan-üreten, en iyi çocukların, en sağlıklı insanların yetiştiği ama aynı zamanda kimsenin bilmeyeceği (pentagon hariç) bir kasaba kurarlar ve bu kasabanın adı Eureka'dır. ama bu kasabanın da problemleri, iniş çıkışları vardır.
  Türkçe Altyazı 23
  İngilizce Altyazı 13
 • Afiş
  54. Falling Skies (2011)
  7.2 (80,080 Oy)
  Yönetmen: Greg Beeman, Olatunde Osunsanmi, Sergio Mimica-Gezzan
  Oyuncular: Noah Wyle, Drew Roy, Maxim Knight, Will Patton
  Açıklama: Dizi, dünyayı yakıp yıkmaya çalışan uzaylılara karşı verilen savaşı konu ediniyor. Uzaylılar, aşırı derecede güçlü ve ileri düzeyde teknolojik aletlere sahiptir. Boston tarih profesörü olan Noah Wyle (E.R) ise, dizi de uzaylıları yenmek için stratejik planlar yapmaktadır.

  Dizinin yapımcılığını Steven Spielberg, Tha Pacific ve Justified dizilerinden tanıdığımız Graham Yost, Mark Verheiden ( Battlestar Galactica) ve Greg Beeman (Smallville) üstleniyor.

  Dizinin senaryosu ise Oscar ödüllü Saving Private Ryan'ı yazan Robert Rodat tarafından kaleme alınıyor.
  Türkçe Altyazı 18
  İngilizce Altyazı 12
 • Afiş
  55. Torchwood (2006)
  7.8 (35,559 Oy)
  Yönetmen: Andy Goddard, Ashley Way, Euros Lyn
  Oyuncular: John Barrowman, Eve Myles, Kai Owen, Gareth David-Lloyd
  Açıklama: Torchwood, doğaüstü güçlerle mücadele eden özel bir ekibin maceralarını anlatıyor.

  Polis memuru Gwen, bir cinayet vakasını incelemek üzere olay yerine gittiğinde, bütün ekibin apar topar olay yerinden uzaklaştırılması üzerine şüphelenir ve bir yere gizlenerek bekler. Bir süre sonra Torchwood adında özel birimin geldiğini ve bir aygıt sayesinde makdülü iki dakikalığına dirilterek konuşturduğunu görür. Torchwood özel biriminin başındaki adamın Yüzbaşı Jack Harkness olduğunu öğrenen Gwen, yaptığı takipler sonucunda bu birimin karargahını bulur. Yüzbaşı Jack Harkness, BM'e bağlı özel bir birim olduklarını ve dünyaya gelen uzaylı yaratıkları yakalayıp, onları inceleyerek 21'nci yüzyılda insanoğlunun karşılaşacağı tehlikelere karşı hazırlıklı olmasına çalıştıklarını söyler. Çeşitli olaylardan sonra Gwen kendini bu birimin içinde bulur ve onlarla çalışmaya karar verir.
  Türkçe Altyazı 19
  İngilizce Altyazı 6
 • Afiş
  56. Tower Prep (2010)
  8.1 (1,268 Oy)
  Yönetmen: Thomas J. Wright, Peter DeLuise, Mike Rohl
  Oyuncular: Drew Van Acker, Ryan Pinkston, Elise Gatien, Dyana Liu
  Açıklama: Nerde olduğu bilinmmeyen gizli bir okul.
  Öğrenciler özel seçiliyor. Ian da bunlardan biri. Okulda kavgada dayak yiyen bir arkadaşını kurtarmaya çalışınca kavga büyür ve okuldan atılır. Bir gün yatağına yatar ama az sonra kalktığında evinde değildir. Hiç bilmediği bir okulun içindedir.
  Neden veya nasıl geldiğini bilemez. Okulun amacı eşsiz potansiyelleri keşfetmektir. Durumlar böyleyken onun gibi aynı durumda olan 3 arkadaşı olur. CJ, Gabe, ve Suki;
  Okuldan kaçmanı yollarını ararlar ama gizemli yaratıklar kaçmalarına izin vermez. Her birin bir özel yeteneği vardır bu dört arkadaşın ama öyle uçma akıl okuma gibi şeyler değil.Mesela biri insanların mimiklerini okuyarak ne düşündüğünü hemen anlar diğerlerininde benzer değişik yetenekleri vardır.Bakalım Ian ve arkadaşları nerde olduklarını bulabilecek ve evlerine dönebilecekler mi.
  Türkçe Altyazı 13
  İngilizce Altyazı 4
 • Afiş
  57. Roswell (1999)
  Roswell 1
  7.5 (23,687 Oy)
  Yönetmen: Patrick R. Norris, Paul Shapiro, Jonathan Frakes
  Oyuncular: Shiri Appleby, Jason Behr, Katherine Heigl, Majandra Delfino
  Açıklama: Roswell, New Mexico'da yaşayan lise öğrencileri Liz, Maria ve Alex'in arkadaşlığı bir gün, ailesinin restorantında garsonluk yaparken, iki müşteri arasında çıkan tartışmada ateşlenen silahla vurulan Liz'in, Max Evans tarafından gizemli biçimde kurtarılmasıyla değişir. Liz'in karnındaki yara gitmiş, yerine gümüş bir el izi bırakmıştır. El izini araştıran Liz sonradan Max, onun kızkardeşi Isabel ve arkadaşları Michael'ın 1947'de, uzay gemileri Roswell'e düşen uzaylılar olduklarını öğrenir. Maria ve Alex'in de olaya dahil olmasıyla bu sıradışı grup, sırlarını meraklı Roswell halkından ve hükümet güçlerinden saklama mücadelesine girişirler.
  Türkçe Altyazı 3
  İngilizce Altyazı 4
 • Afiş
  58. V (2009)
  Ziyaretçiler
  6.8 (49,404 Oy)
  Yönetmen: Yves Simoneau, David Barrett, Bryan Spicer
  Oyuncular: Elizabeth Mitchell, Morris Chestnut, Joel Gretsch, Logan Huffman
  Açıklama: V, dünya dışı varlıkların dünyaya gelerek insanoğlunu yönetmelerini anlatan efsanevi bilim kurgu dizisi Visitors'ın yeni uyarlaması.
  Türkçe Altyazı 18
  İngilizce Altyazı 10
 • Afiş
  59. Pushing Daisies (2007)
  Pushing Daisies 1
  8.4 (49,614 Oy)
  Yönetmen: Lawrence Trilling, Adam Kane, Peter O'Fallon
  Oyuncular: Lee Pace, Anna Friel, Chi McBride, Jim Dale
  Açıklama: Ned dokuz yaşındayken, dokunduğu cansız varlıkları yeniden hayata döndürebildiğini keşfeder. Dokunuşlarıyla çeşitli canlılara hayat vermeye başlar. Günün birinde annesi gözlerinin önünde ölünce çaresizce yeteneğini kullanır ve annesini diriltir. Ancak bu noktada, sahip olduğu yeteneğin çok büyük bir yan etkisi de ortaya çıkar. Ned'in dirilttiği kişi yalnızca 1 dakika hayatta kalmak zorundadır. Aksi takdirde onun yerine bir başkası hayatını kaybetmektedir. Ayrıca Ned'in hayata döndürdüğü kişiye bir kere daha dokunması o kişinin sonsuza dek ölümüne yol açmaktadır.Tüm bu karmaşa içinde Ned hayatına devam eder ve annesinin ölümüyle ilişkili olan turtalara gönül verip kendine bir turtacı açar. Günlük işleri sırasında yanlışlıkla ölümden kurtardığı birinden ötürü bir özel dedektif Ned'in sahip olduğu yeteneği öğrenir. Dedektif, Ned'den kendisine yardım etmesini ister. Ned, cinayet kurbanlarına dokunacak ve onlara kendilerini kimin öldürdüğünü sorup, bir dakika içerisinde onlara tekrar dokunarak ölüler diyarına yollayacaktır. Dedektif de bu sayede cinayetleri çözecektir. Ned teklifi kabul eder ve dedektif ile çalışmaya başlar. Ancak bir gün çocukluk aşkının gizemli bir şekilde hayatını kaybettiğini öğrenir. Doğup, büyüdüğü kasabaya geri döner ve ilk göz ağrısı Chuck'ı hayata döndürerek ona kendisini kimin öldürdüğünü sorar. Ancak Chuck'ın yeniden hayata dönmesi Ned için işleri karıştırır. Ned, Chuck'ı bir daha kaybetmeyi göze alamaz ve bir dakika içinde ona dokunmayarak başka bir kişinin ölümesine neden olur. Chuck artık hayattadır ancak Ned'in ona bir daha asla dokunmaması gerekmektedir.
  Türkçe Altyazı 13
  İngilizce Altyazı 5
 • Afiş
  60. Eastwick (2009)
  6.5 (8,275 Oy)
  Yönetmen: Michael Katleman, David Nutter
  Oyuncular: Jaime Ray Newman, Lindsay Price, Rebecca Romijn, Sara Rue
  Açıklama: Gizemli bir adam üç tane kadınla tanışır ve daha sonra birbirinden farklı bu üç kadının gizemli güçleri olduğunu öğrenir.Ve olaylar birbiri ardını izler.
  Türkçe Altyazı 11
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  61. Lost (2004)
  8.4 (431,219 Oy)
  Yönetmen: Jack Bender, Stephen Williams, Paul A. Edwards
  Oyuncular: Jorge Garcia, Josh Holloway, Yunjin Kim, Evangeline Lilly
  Açıklama: Lost Sydney, Avustralya'dan Los Angeles' a uçan ticari bir uçağın Güney Pasifik civarında düşmesiyle esrarengiz tropikal bir adada kazadan sağ kalan kimselerinin yaşamlarını anlatan Amerikan yapımı olan bir dizidir. Her bölüm tipik olarak, bir karakterin flashbacklerle geçmişiyle birlikte anlatılmaktadır. Dizinin yaratıcıları Damon Lindelof, J. J. Abrams ve Jeffrey Lieber'dır. Bölümler Oahu, Hawaii'de çekilmektedir. İlk bölüm olan Pilot bölümü 22 Eylül 2004'de yayına girmiştir. ABC Studios, Bad Robot Productions ve Grass Skirt Productions tarfından yapılan dizi Amerikan ABD'de ABC televizyonuda yayınlanıyor. Lost'un müziklerini Michael Giacchino besteledi. Büyük oyuncu kadrosu ve çekimlerin Hawaii'de yapılmasının maliyeti ile Lost en pahalı televizyon yapımlarından biridir.

  ABC'de yayınlandığı ilk yılda bölüm başına 16 milyon izleyici ortalamasına ulaştı. 2005'te En İyi Drama Dizisi dalında Emmy, 2006'da En İyi Televizyon Draması dalında Altın Küre ve 2006'da En İyi Oyuncu Kadrosu dalında SAG Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödülün sahibi oldu.
  Türkçe Altyazı 67
  İngilizce Altyazı 27
 • Afiş
  62. Andromeda (2000)
  6.6 (10,423 Oy)
  Yönetmen: Jorge Montesi, Allan Eastman, Richard Flower
  Oyuncular: Kevin Sorbo, Lisa Ryder, Laura Bertram, Gordon Michael Woolvett
  Türkçe Altyazı 39
  İngilizce Altyazı 6
 • Afiş
  63. Moonlight (2007)
  7.7 (22,284 Oy)
  Yönetmen: Fred Toye, Chris Fisher, Paul Holahan
  Oyuncular: Alex O'Loughlin, Sophia Myles, Jason Dohring, Shannyn Sossamon
  Açıklama: Moonlight, ölümsüz bir vampir ayni zamanda özel bir dedektif olan Mick St. John'un hikâyesi. Hayat ile savaşı bundan tam 60 yıl önce, müstakbel eş vampir gelin tarafından ilk özel gecelerinde ısırılarak başlamıştır.
  Dizi ayni zamanda Mick St. John ?un Özel haber Reporteri olan Beth'ye aşık olmasıyla farklı bir seyir alır. Fakat Beth ?ın ölümlü bir hayat yaşaması, durumu fazlaca zorlaştıracaktır.
  Türkçe Altyazı 3
  İngilizce Altyazı 4
 • Afiş
  64. The Mighty Boosh (2003)
  8.4 (17,877 Oy)
  Yönetmen: Paul King, Steve Bendelack
  Oyuncular: Julian Barratt, Noel Fielding, Michael Fielding, Rich Fulcher
  Türkçe Altyazı 3
  İngilizce Altyazı 3
 • Afiş
  65. Ashes to Ashes (2008)
  8.2 (7,394 Oy)
  Yönetmen: Catherine Morshead, Jonny Campbell, David Drury
  Oyuncular: Philip Glenister, Keeley Hawes, Dean Andrews, Marshall Lancaster
  Açıklama: DCI Gene Hunt is back, but he's no longer the self-styled "Sheriff of Manchester." Flanked by his faithful sidekicks, Ray Carling and Chris Skelton, and drawn by the action and intrigue of the London Met, Gene's turned his attentions to taking on the "southern nancy" criminal scum. However, Gene did not expect to be thrown together with a sexy, intelligent DI Alex Drake. Single mother to daughter Molly, Alex has rapidly risen through the ranks of the Met and, in the modern world of 2008, skilfully uses psychological profiling to capture suspects. When Alex and her daughter are kidnapped, she makes a daring attempt at escape, resulting in a horrific incident. Alex suddenly finds herself in 1981, interacting with familiar characters, not just from her own lifetime, but also from the detailed reports logged by none other than Sam Tyler, which Alex previously spent months poring over. Alex is ripped from her current world of sexual equality and respect in 2008, and finds herself opposite an arrogant DCI, in a two-tone, "New Romantic" '80s London with a soundtrack of Adam Ant, Roxy Music, and the Human League ringing in her ears. Alex finds that some of Gene's team has dispersed, yet others, loyal as ever, are still in tow. Now a technological whiz kid in the squad's surveillance team, DC Chris Skelton has clearly moved with the times, along with a tight-permed DS Ray Carling, who's keen to experience London's nightlife. Frustrated by each other's stubbornness, the friction between Alex and Gene heats up. However, as the two titans collide, it becomes apparent that there is more than just a professional tension emerging.
  Türkçe Altyazı 10
  İngilizce Altyazı 5
 • Afiş
  66. Hemlock Grove (2013)
  7.2 (32,232 Oy)
  Yönetmen: David Straiton, Deran Sarafian, Russell Lee Fine
  Oyuncular: Famke Janssen, Bill Skarsgård, Landon Liboiron, Joel de la Fuente
  Türkçe Altyazı 7
  İngilizce Altyazı 3
 • Afiş
  67. Defiance (2013)
  7.0 (36,891 Oy)
  Yönetmen: Michael Nankin, Allan Kroeker, Andy Wolk
  Oyuncular: Grant Bowler, Julie Benz, Stephanie Leonidas, Tony Curran
  Türkçe Altyazı 6
  İngilizce Altyazı 6
 • Afiş
  68. 666 Park Avenue (2012)
  6.9 (16,409 Oy)
  Yönetmen: Robert Duncan McNeill
  Oyuncular: Rachael Taylor, Dave Annable, Robert Buckley, Samantha Logan
  Türkçe Altyazı 27
  İngilizce Altyazı 14
 • Afiş
  69. Zero Hour (2013)
  6.4 (4,767 Oy)
  Yönetmen: Stephen Williams, Pierre Morel
  Oyuncular: Anthony Edwards, Carmen Ejogo, Scott Michael Foster, Addison Timlin
  Türkçe Altyazı 17
  İngilizce Altyazı 6
 • Afiş
  70. Gu Family Book (2013)
  8.2 (343 Oy)
  Yönetmen: Shin Woo Chul
  Oyuncular: Sung-ha Jo, Hye-Young Jung, Hee-won Kim, Sung-jae Lee
  Türkçe Altyazı 1
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  71. Awake (2012)
  7.9 (19,427 Oy)
  Yönetmen: Jeffrey Reiner
  Oyuncular: Jason Isaacs, Laura Allen, Steve Harris, Dylan Minnette
  Türkçe Altyazı 4
  İngilizce Altyazı 28
 • Afiş
  72. Saving Hope (2012)
  7.6 (5,488 Oy)
  Yönetmen: David Wellington, Peter Wellington, Gregory Smith
  Oyuncular: Erica Durance, Michael Shanks, Benjamin Ayres, Julia Taylor Ross
  Türkçe Altyazı 15
  İngilizce Altyazı 22
 • Afiş
  73. Sinbad (2012)
  6.6 (2,987 Oy)
  Yönetmen: Andy Wilson, Brian Grant, Colin Teague
  Oyuncular: Elliot Knight, Marama Corlett, Elliot Cowan, Junix Inocian
  Türkçe Altyazı 4
  İngilizce Altyazı 2
 • Afiş
  74. Labyrinth (2012)
  6.0 (2,405 Oy)
  Yönetmen: Christopher Smith
  Oyuncular: John Hurt, Tom Felton, Jessica Brown Findlay, Tony Curran
  Türkçe Altyazı 3
  İngilizce Altyazı 4
 • Afiş
  75. Sikeurit Gadeun (2010)
  Gizemli Bahçe
  8.6 (2,079 Oy)
  Yönetmen: Kwon Hyuk-Chan, Woo-Cheol Shin
  Oyuncular: Ji-won Ha, Hyun Bin, Sang-Hyun Yoon, Sa-rang Kim
  Türkçe Altyazı 6
  İngilizce Altyazı 3
 • Afiş
  76. Sleepy Hollow (2013)
  7.4 (53,831 Oy)
  Yönetmen: Paul A. Edwards, Russell Lee Fine, Douglas Aarniokoski
  Oyuncular: Tom Mison, Nicole Beharie, Lyndie Greenwood, Orlando Jones
  Türkçe Altyazı 21
  İngilizce Altyazı 6
 • Afiş
  7.6 (21,542 Oy)
  Yönetmen: Allan Arkush, Patrick R. Norris, John Scott
  Oyuncular: Julia Ormond, Mädchen Amick, Jenna Dewan Tatum, Rachel Boston
  Türkçe Altyazı 6
  İngilizce Altyazı 2
 • Afiş
  7.1 (10,475 Oy)
  Yönetmen: Ralph Hemecker, Romeo Tirone
  Oyuncular: Sophie Lowe, Michael Socha, Peter Gadiot, Emma Rigby
  Türkçe Altyazı 2
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  79. Atlantis (2013)
  6.7 (9,665 Oy)
  Yönetmen: Justin Molotnikov, Declan O'Dwyer, Alice Troughton
  Oyuncular: Mark Addy, Jack Donnelly, Robert Emms, Aiysha Hart
  Türkçe Altyazı 3
  İngilizce Altyazı 2
 • Afiş
  80. Bitten (2014)
  7.1 (13,560 Oy)
  Yönetmen: James Dunnison, Grant Harvey, T.J. Scott
  Oyuncular: Laura Vandervoort, Greyston Holt, Greg Bryk, Steve Lund
  Türkçe Altyazı 8
  İngilizce Altyazı 4
 • Afiş
  81. Mako Mermaids (2013)
  7.2 (2,344 Oy)
  Yönetmen: Grant Brown, Evan Clarry
  Oyuncular: Chai Romruen, Dominic Deutscher, Gemma Forsyth, Rowan Hills
  Türkçe Altyazı 5
  İngilizce Altyazı 8
 • Afiş
  82. Master's Sun (2013)
  8.5 (563 Oy)
  Yönetmen: Jin Hyuk
  Oyuncular: Hyo-jin Kong, Ji-seob So, In-guk Seo, Kim Yoo-ri
  Türkçe Altyazı 1
 • Afiş
  8.4 (92 Oy)
  Yönetmen: Byung-Soo Kim
  Oyuncular: Jin-wook Lee, Yun-hie Jo, No-min Jeon, Hie-ryeong Kim
  Türkçe Altyazı 1
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  84. Hoo-ah-yu (2013)
  7.0 (134 Oy)
  Oyuncular: Yi-hyeon So, Taecyeon, Jae-wook Kim, Chang-wan Kim
  Türkçe Altyazı 1
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  0.0
  Yönetmen: Jo Soo Won
  Oyuncular: Lee Bo Young, Kim So Hyun, Yoon Sang Hyun, Lee Jong Suk
  Türkçe Altyazı 1
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  86. The Lost Room (2006)
  Kayıp Oda
  8.3 (25,590 Oy)
  Yönetmen: Craig R. Baxley
  Oyuncular: Peter Krause, Julianna Margulies, Peter Jacobson, Dennis Christopher
  Türkçe Altyazı 7
  İngilizce Altyazı 5
 • Afiş
  87. Believe (2014)
  7.2 (13,470 Oy)
  Yönetmen: Sam Hill
  Oyuncular: Jake McLaughlin, Johnny Sequoyah, Jamie Chung, Kyle MacLachlan
  Türkçe Altyazı 2
  İngilizce Altyazı 15
 • Afiş
  88. Resurrection (2014)
  Diriliş
  7.4 (14,227 Oy)
  Yönetmen: Daniel Attias, Christopher Misiano, Kevin Dowling
  Oyuncular: Omar Epps, Frances Fisher, Matt Craven, Devin Kelley
  Türkçe Altyazı 5
  İngilizce Altyazı 1
 • Afiş
  89. Every Witch Way (2014)
  4.7 (1,401 Oy)
  Yönetmen: Clayton Boen, Leonardo Galavis, Arturo Manuitt
  Oyuncular: Paola Andino, Nick Merico, Paris Smith, Daniela Nieves
  İngilizce Altyazı 25
 • Afiş
  90. The Flash (2014)
  8.0 (249,064 Oy)
  Yönetmen: Dermott Downs, Ralph Hemecker, Jesse Warn
  Oyuncular: Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes
  Türkçe Altyazı 76
  İngilizce Altyazı 55
 • Afiş
  91. Dominion (2014)
  6.8 (21,336 Oy)
  Yönetmen: Deran Sarafian, Alex Holmes, Rick Jacobson
  Oyuncular: Roxanne McKee, Christopher Egan, Tom Wisdom, Luke Allen-Gale
  Türkçe Altyazı 4
  İngilizce Altyazı 3
 • Afiş
  92. Constantine (2014)
  7.6 (43,008 Oy)
  Yönetmen: Romeo Tirone, Neil Marshall
  Oyuncular: Matt Ryan, Harold Perrineau, Angélica Celaya, Charles Halford
  Türkçe Altyazı 2
  İngilizce Altyazı 3
‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Westworld (7,688) The Flash (4,534) The 100 (4,242) La casa de papel (3,795) Legion (3,358) The Expanse (2,338) Supernatural (2,125) The Big Bang Theory (1,748) Krypton (1,692) Fear the Walking Dead (1,574)
Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018