Giriş Kayıt

Yeni Mummy'nin Kadrosu Genişliyor!


  1. Haberler
  2. Sinema
MarcoMehmet - 18 Nisan 2016 17:12

553 

resim

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Tom Cruise'un başrolünü üstlendiği yeni Mummy uyarlamasının kadrosu genişliyor. Filmin kadrosuna The People vs O.J. Simpson'dan tanıdığımız Courtney B Vance de katıldı. Deadline'ın haberine göre ünlü oyuncu filmde ordu albayını canlandıracak.

Alex Kurtzman'ın yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın senaryosunu ise Prometheus ve Doctor Strange'in senaristi Jon Spaihts üstleniyor. Günümüzde geçecek olan yeni uyarlama deniz komandosu Tyler Colt'un etrafında oluşturulacak. Komandonun görevi ise Irak çölünde saklanan bir grup teröristi bulmak olacak. Filmin mumyası ise dans kariyerinden oyunculuğa yönelen Sofia Boutella olacak. Filmin başrolünde Cruise'a Charles Xavier'ın Birinci Sınıf'taki flörtü Annabelle Wallis eşlik ediyor.

Universal yapımı filmin 24 Mart 2017 tarihinde Amerika'da vizyona girmesi planlanıyor. İlk beyazperde uyarlamasını Karl Freund’un 1932 yapımı The Mummy filmiyle kazanan hikaye seneler boyunca farklı senaryo ve yönetmenlerle beyazperdenin kült uyarlamaları arasındaki yerini aldı. En yakın uyarlaması Brendan Fraser'ın başrolünü üstlendiği Mumya ve Mumya Dönüyor filmleriydi. Serinin 3. filmi ise uzakdoğu temasını barındıran The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor idi.


Kaynak:Beyazperde

Yorumunuz


Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018