Giriş Kayıt

The Texas Chainsaw Massacre 3D'nin Yeni Bir Klibi Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 22 Aralık 2012 15:01

1117 

resim

1974 yılının kült korku filmi The Texas Chainsaw Massacre’ın yeni devam filmi Texas Chainsaw 3D’nin yeni bir klibi yayınlandı

The Texas Chainsaw Massacre 3D; yapım aşamasındaki, ABD yapımı, üç boyutlu korku filmidir. Filmin yönetmenliğini John Luessenhop üstlenmiştir. Senaryosunu Debra Sullivan ve Adam Marcus yazmıştır. Sonraki senaryo taslakları ise Kirsten Elms ve Luessenhop'a aittir. Film, Teksas Katliamı serisinin yedinci filmidir ve 1974 tarihli ilk filmin devam bölümü niteliğindedir.Filmin çekimleri 2011 yılının Temmuz ayının sonlarında başlamıştır.

Kasım 2010'da filmin, ilk filmin ardından meydana gelen olayları konu alacağı bildirilmiştir.Temmuz 2011'da Heather isimli bir kızın Deri Surat'ın da içinde bulunduğu bir miras işi için arkadaşları ile Teksas'a gezi düzenlemesini konu alacağı bildirilmiştir

1970'li yıllardayız... Genç Sally, şehri yerle bir eden ve ailesine ölümcül anlar yaşatan Sawyer çetesinden kurtulabilmeyi başarır. Bu olaydan uzun yıllar sonra, hiç tanımadığı büyük annesinin kendisine bir malikaneyi miras bıraktığını öğrenen Heather Miller, evi görmek üzere arkadaşlarıyla birlikte bir yolculuğa çıkar. Oraya vardıklarında bina terk edilmiş gibidir ancak rutubetli bodrum katında var olmaya devam eden dehşet tüm diriliğiyle onları beklemektedir.

John Luessenhop tarafından yönetilen Texas Chainsaw Massacre 3D, The Texas Chainsaw Massacre geleneğini sürdüren altıncı film olurken, 1974 yılında çekilen orijinal filmin sonrasında yaşananları anlatıyor.
Kaynak:film-sinema-fragman


Yorumlar

McFly 22 Aralık 2012 19:41


Elimden geldiğince çevirdim

Yorumunuz


Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018