Giriş Kayıt

The Mummy Filminden Yeni Set Kareleri!


  1. Haberler
  2. Sinema
MarcoMehmet - 18 Temmuz 2016 16:44

536 

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Tom Cruise'un başrolünü üstlendiği yeni Mummy uyarlamasından yeni set kareleri Coming Soon aracılığıyla geldi.

Kadrosuna The People vs O.J. Simpson'dan tanıdığımız Courtney B Vance'i de katan filmde usta oyuncu Russell Crowe da Dr. Henry Jekyll karakterine hayat verecek. Alex Kurtzman'ın yönetmen koltuğunda oturduğu yapımda Oscar ödüllü ünlü oyuncunun Dr. Jekyll karakteri, Robert Louis Stevenson'ın kaleme aldığı Dr. Jekyll ve Mr. Hide romanına dayanacak. Senaryosunu Prometheus ve Doctor Strange'in senaristi Jon Spaihts üstlendiği filmin mumyası ise dans kariyerinden oyunculuğa yönelen Sofia Boutella olacak. Filmin başrolünde Cruise'a Charles Xavier'ın Birinci Sınıf'taki flörtü Annabelle Wallis eşlik ediyor. Fimin kötü karakteri ise Sofia Boutella'nın canlandıracağı mumya karakteri olacak.

Günümüzde geçecek olan yeni uyarlama deniz komandosu Tyler Colt'un etrafında oluşturulacak. Komandonun görevi ise Irak çölünde saklanan bir grup teröristi bulmak olacak. Ancak görevi sırasında yüzyıllardır uyumakta olan bir mumyanın ruhu mezarından kaçınca, onu yakalamak da Colt'un omuzlarına kalacak.

Universal yapımı film 9 Haziran 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.


Kaynak:Beyazperde

Yorumunuz


Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018