Giriş Kayıt

Steven Seagal'a cinsel taciz suçlaması.


  1. Haberler
  2. Sinema
pis metalci - 10 Kasım 2017 21:57

520 

Steven Seagal'a bir cinsel taciz suçlaması

resim

ABD'li ünlü talk show sunucusu Ellen DeGeneres ile evli olan De Rossi, Seagal'ın bir oyuncu seçimi sırasında "beyaz perde dışındaki kimyanın da ne kadar önemli olduğunu" söyledikten sonra pantolonunun fermuarını açtığını iddia etti.Seagal'ın menajeri BBC'ye yaptığı açıklamada, aktörün herhangi bir yorumda bulunmayacağını belirtti.Daha önce de Good Wife dizisiyle tanınan aktris Julianna Marguiles ve manken Jenny McCarthy Seagal'ı uygunsuz davranış ve cinsel tacizle suçlamıştı.

65 yaşındaki Seagal, 1980 ve 90'lı yıllardaki aksiyon filmleriyle tanınıyor. Rusya lideri Vladimir Putin geçen yıl Seagal'a Rus vatandaşlığı vermişti.

resim

Kaynak : The Sun
Yazan : Pis Metalci


Yorumlar

eriCartman 10 Kasım 2017 22:08
Bütün suçlananların arasında en az şaşırtanlardan biri Seagal. Zaten taciz dışında da o kadar vukuatı var ki insanlar tiksindi adamdan.
Haber için teşekkürler. Gülücük
kuzeydebiryer 10 Kasım 2017 23:06
Elimde yönetmenlerle ilgili bir kitap var. Okurken bu kadarı da çok abartı dediğim bir çok taciz olayı okumuştum. Bu hafta kitabı yanlış değerlendirdiğimi anladım. Gerçekten de böyle bir gerçek gün gibi ortada.
Avant-Garde 10 Kasım 2017 23:45
Bu taciz meselesi sanırım Hollywood'un yeni modası oldu Gülücük
kurt_thewolf 11 Kasım 2017 01:19
Hollywood'dan tiksindik. O kadar şaşırtıcı olansa bunca zamandır kimsenin bu olayları dile getirmemesi, biri dile getirdikten sonra da ardı arkasının kesilmemesi. Her gün başka birileri hakkında yeni iddialar çıkıyor. Artık işin tadı kaçtı gerçekten. Hıhı
Molar34 11 Kasım 2017 08:43
Bu gidişle bu liste uzar gider böyle... Hollywood çıkmaza girdi, bitti bitiyor derken kendi ipini kendi çekiyor. Bu haberleri kitapta toplarlarsa bir gün adı “Hollywood: Git Kendinden Çok Tiksindirmeden” olsun. yakaladım
canerceki 11 Kasım 2017 09:19
Herkes şov ve tv dünyasında böyle şeylerin bol bol yaşandığını hatta "alan razı satan razı" durumu olduğunu bilir. Zamanında "taciz edenin Hollywood'daki nüfuzunu kullanmak" adına bu tacizlere ses çıkartmayanların şimdi umduklarını bulamadıklarında veya alacaklarını aldıklarında ses çıkartmaya başladığını düşünüyorum.

Yorumunuz


Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018