Giriş Kayıt

''Damnation Street '' Film Oluyor


  1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 10 Şubat 2013 17:55

853 

resimBir süredir yazar Andrew Klavan ile birlikte bir proje üzerinde çalışmalarını sürdüren Fox Hill Productions nihai projenin ne olduğunu açıkladı. Klavan’ın “Dynamite Road” “Shotgun Alley” ve “Damnation Street” adlı best-seller olan üç kitabından yola çıkarak bir uyarlama yapmaya karar veren stüdyo, üç kitabın tek bir senaryoya dönüştürüleceğini ve bu görevin de kitapların yazarı Klavan’a verildiğini açıkladı.

Üçüncü kitap olan “Damnation Street“in adını taşıyacak olan projede yapımcılık koltuğuna Samantha Lusk ile Andrew Hyatt oturacak. Gerilim dolu bir kara film öyküsü olarak tanımlanan yapımda her ikisi de hayallerini süsleyen bir kadının peşinden giden özel bir dedektif ile ünlü bir seri katil arasındaki kedi fare oyununu anlatacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan yapımcı Lusk, gerilim alanındaki üstatlardan biriyle çalışacakları için heyecanlı olduklarını söylerken yapımın kendine has aşırı gerçekçi bir dünya kurduğunu söyledi. Türün klasik unsurlarına saygı duruşunda bulunacak filmle ilgili umutlu konuşan Lusk, “bu senaryo, Western türünde Unforgiven’ın yaptığını kara film alanında yapacak” iddiasında bulundu.


Sinemakulubü


Yorumunuz


Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018