Giriş Kayıt

The Orville İkinci Sezon Onayını Kaptı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 03 Kasım 2017 12:48

333 

resim

Ünlü komedyen Seth MacFarlane’nin imzasını taşıyan uzay dizisi The Orville ikinci sezon onayını aldı. 10 Eylül’de prömiyer yapan Fox dizisi, esasında yapımı ve post-prodüksiyonu fazlaca iş yükü gerektirdiğinden mini seri olarak planlanmıştı. Ne var ki dizinin izlenme rakamları ikinci sezonu kaçınılmaz kıldı.

The Orville’in Jon Favreau tarafından yönetilen prömiyer bölümü, kanalın tüm platformanlarında 14 milyon kişi tarafından izlenerek 2015’teki Empire prömiyerinin ardından Fox'un en çok izlenen ve en yüksek reytingli dizi bölümü oldu.

Konusu günümüzün 400 yıl sonrasında geçen dizi, Orville adlı uzay araştırma gemisindeki ekibin maceralarını ele alıyor. Pek de başarılı işler çıkardığı söylenemeyen Orville tayfası, görevleri esnasında birçok eğlenceli kozmik engellerle karşılaşıyor.


The Orville
2017
The Orville
Macera / Komedi / Dram44 dk

Yönetmen: Brannon Braga
300 yıl ileride geçen dizide; dünyanın yıldızlararası filosunda yer alan, çok da iyi olamayan araştırma gemisi U.S.S. Orville'in maceraları konu ediliyor. Kozmik zorluklarla karşılaşan uzay gezginleri arasında hem insanlar hem de uzaylılar bulunuyor. Başka...
7.9 (28,913 Oy)

Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarVizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018