Giriş Kayıt

TBS için yeni bir komedi dizisi: 'Fat Chance'


  1. Haberler
  2. Dizi
ArizMend - 20 Ekim 2011 10:48

1183 

Conan O'Brien'dan TBS için yeni bir komedi dizisi: 'Fat Chance'

Conan O'Brien, Fat Chance ismini verdiği ve yapımcılığını üstlendiği komedi dizisinin pilot bölümü içim TBS kanalıyla anlaşmaya vardı.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre kablolu kanal TBS, yarım saat süreli bölümlerde oluşacak komedi dizisinin pilot bölümü için siparişini verdi. O'Brien's Conaco ve Warner Horizon Television projeyi geliştirme çalışmalarına devam ediyorlar.

Fat Chance, aşırı kilolu ve yakışıklı iki iyi arkadaşın ekseninde gelişecek olaylara dayanıyor. Dizide, güzel bir kızın hayatlarına girmesinin ardından ikilinin dostluklarında neler yaşanacağı gözler önüne serilecek.

Geçtiğimiz sene, O'Brien NBC'den ayrıldıktan sonra kendi hazırladığı talkshowu sunmak için TBS ile anlaşmıştı.

NBC'deki talk show'u The Tonight Show with Conan O'Brien programıyla tanınan 48 yaşındaki yapımcı ve Amerika’nın en kurnaz, sivri dilli talk şovcusu Conan O’Brien, 12 milyon doları çalışanlarına 33 milyon doları kendine olmak üzere toplam 45 milyon dolarlık bir anlaşma karşılığında NBC’de hafta içi her akşam saat 23:35’te sunduğu The Tonight Show’dan ayrılmayı kabul etmiş ve ilerleyen ayları takiben 08 Kasım 2010 tarihinde TBS kanalında Conan adlı yeni şovuna başlamıştı.

dizimizi.com


Yorumunuz


Vizyonda bu hafta
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018